Sylwia Bomba kupiła nowy dom z myślą o córeczce. Gwiazda pokazała wnętrza ogromnej willi. „Bombowe dziewczyny zaczynają nowy etap”

Sylwia Bomba

Sylwia Bomba

Sylwia Bomba kupiła nowy dom. Gwiazda pochwaliła się w sieci nagraniem z imponującej willi. To miejsce robi wrażenie, a jej córeczka jest nim zachwycona.

Sylwia Bomba zyskała sławę dzięki programowi Gogglebox. Przed telewizorem. Tam razem z przyjaciółką przyglądała się najpopularniejszym programom telewizyjnym i komentowała je z dużą dozą dobrego humoru. Szybko zyskała sympatię fanów i zaczęła pojawiać się na branżowych imprezach. Przełomem w jej karierze udział w Tańcu z Gwiazdami. Doszła w nim niemal do ścisłego finału show. Program pozwolił jej zebrać wokół siebie jeszcze większą ilość fanów.

Jej życie skupia się nie tylko na pracy, ale przede wszystkim na córeczce Antosi. W zeszłym roku rozstała się z jej ojcem i od tamtej pory sama wychowywała dziewczynkę. Były partner gwiazdy zmarł kilka miesięcy temu. Dla Sylwii i jej dziecka był to niezwykle trudny czas:

Antosia już wie. Jest bardzo mądrą i inteligentną dziewczynką. W międzyczasie zadała mi pytanie, czy jej tatuś jest „umarnięty”. Puściłam jej taką bajkę i powoli zaczęłam ją wprowadzać w ten temat.

Sylwia Bomba kupiła nowy dom

Sylwia po rozstaniu z ojcem swojej córki odnalazła prawdziwe szczęście. Znowu jest w związku, a partner idealnie sprawdza się w roli ojczyma. Celebrytka wypowiada się o nim w jak najlepszych słowach. Kolejnym przełomowym momentem w jej życiu było kupno nowego domu. Gwiazda właśnie pochwaliła się w sieci, że nabyła nieruchomość i czeka ją przeprowadzka. Podkreśliła, że kupiła willę z myślą o córeczce:

Bombowe dziewczyny zaczynają nowy etap w życiu – zaczęła swój wpis na Instagramie.

Na nagraniu pokazała, jak prezentuje się okazały budynek. Jak na razie wnętrza są w stanie surowym, ale już teraz wszystko wygląda imponująco.

Sylwia przyznała, że zawsze wierzyła w marzenia i nigdy się nie poddawała. Od razu też poprosiła swoich obserwatorów o wsparcie i dobre rady związane z wykańczaniem czterech kątów:

Zawsze sobie mówiłam: nie poddawaj się, nawet jeśli czasem wydaje Ci się, że Twoje marzenia są nierealne. Uwierz w siebie i uwierz, ze możesz to osiągnąć sama (z niewielka pomocą aniołów) Córeczko to dla Ciebie
P.S jakieś rady odnośnie wykańczania? Jestem kompletnym laikiem wiec wszytskie mile widziane – napisała.

Pod wpisem gwiazdy natychmiast pojawiły się gratulacje, ale też polecenia produktów i tipy związane z remontem. Pozostaje czekać, aż Sylwia pochwali się wykończonymi już wnętrzami. Zdjęcia jej domu zobaczycie w naszej galerii.


Sylwia Bomba kupiła nowy dom

Sylwia Bomba kupiła nowy dom

Sylwia Bomba kupiła nowy dom

Sylwia Bomba kupiła nowy dom

Sylwia Bomba kupiła nowy dom

Sylwia Bomba kupiła nowy dom

Komentarze

  • Gość pisze:

    No rzeczywiście „imponująca” kariera i gwiazda. Gadała głupoty na kanapie z resztą patologii… Ludzie, do czego to świat zmierza? Byle kto zyskuje popuksrnosc. Na te Panią patrzyć się poprostu nie da.

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×