Szukaj

Sławomir zagrał w filmie! Mamy jego zdjęcia z planu! Szykuje się mega hit!

Sławomir zostanie aktorem? Charyzmatyczny piosenkarz będzie jedną z gwiazd najnowszego filmu Michała Milowicza. Zobacz zdjęcia z planu. 
Sławomir Zapała na planie filmu

Sławomir Zapała na planie filmu

Sławomir to obecnie jeden z popularniejszych artystów w Polsce. Piosenki muzyka wciąż są na topie, a koncerty przyciągają tłumy fanów. Teraz przed mężczyzną kolejne wyzwanie. Zagra bowiem w komedii gangsterskiej Futro z misia, za reżyserię której odpowiada Michał Milowicz.

Muzyk właśnie wszedł na plan i jak wynika ze zdjęć, które właśnie krążą w sieci, w roli aktora muzyk sprawdza się doskonale. Na planie czuje się bardzo swobodnie. W kogo rolę się więc wcieli? Jak informuje Fakt Sławomir zagra romantyka, który wmiesza się w gangsterską rozgrywkę.

Co z tego wyniknie? O tym z pewnością przekonamy się wkrótce. Chociaż fabuła na ten moment objęta jest tajemnicą, pewne jest, że film ma być kontynuacją kultowego filmu Chłopaki nie płaczą. Wygląda więc na to, że szykuje się komedia gangsterska osadzona w klimacie lat 90.

Wiadomo także że wśród obsady, oprócz Sławomira znajdzie się Iza Miko. W filmie pojawią się także m.in. Cezary Pazura, Przemysław Sadowski, Piotr Gąsowski oraz Mirosław Zbrojewicz. Z taką ekipą szykuje się prawdziwy hit!

Zobacz: Sławomir zrobił fanom niespodziankę! Z okazji Dnia Dziecka pokazał zdjęcia syna!

Zobacz: Ujawniono porażające zarobki gwiazd! Edyta Górniak, Sławomir i Beata Kozidrak zgarną krocie na wakacyjnych koncertach! Kto jeszcze?

Zobacz: Sławomir Zapała i Kajra zrobili sobie niesmaczny żart z katastrofy smoleńskiej! Internauci oburzeni: „Przekroczyliście granice”


Sławomir pokazał zdjęcia z planu filmu

Sławomir pokazał zdjęcia z planu filmu

Sławomir został aktorem

Sławomir został aktorem

Sławomir Zapała, Izabella Miko - Futro z misia, plan zdjęciowy

Sławomir Zapała, Izabella Miko - Futro z misia, plan zdjęciowy

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×