Selena Gomez była o krok od śmierci. Jak wspomina traumatyczne chwile przed przeszczepem nerki?

Selena Gomez przeszczep nerki, choroba

Selena Gomez przeszczep nerki, choroba

Selena Gomez pierwszy raz o przeszczepie nerki

Ostatnich kilkanaście miesięcy nie było zbyt dobrych dla ślicznej Seleny Gomez. Młodziutka gwiazda zmagała się z depresją i załamaniem nerwowym, zaledwie kilka dni temu rozstała się ze swoim ukochanym The Weekndem, a wcześniej przeszła poważną operację. Przeszczep nerki, któremu została poddana przebiegł pomyślnie i wokalistka dochodzi do siebie, jednak nie wolno zapominać, że każdy przeszczep wiąże się z ogromnym ryzykiem nawet po poprawnie przeprowadzonym zabiegu.

Okazuje się, że gdyby nie pomoc przyjaciółki Francia Raisa dobrowolnie poddała się niebezpiecznej operacji – z amerykańską gwiazdą byłoby naprawdę krucho. Prawdę wyznała dopiero teraz, na łamach Today. Wcześniej nie poruszała tematu swojego zdrowia, które od lat szwankuje przez toczeń, na który cierpi Selena:

Było już po moich nerkach. Nie chciałam prosić nikogo o pomoc, ale ona sama się zgodziła i zrobiła to – powiedziała, zwracając się następnie do przyjaciółki – Twoja rodzina nie miała pewności. Kiedy powiedziałaś mamie, ona zapytała: 'Co ty wyprawiasz? – wyznała gwiazda

Na jaw wyszło też, że Francia tuż przed operacją kazała sporządzić swój testament. Bała się zabiegu, ale jeszcze bardziej bała się o życie przyjaciółki, której zostało dramatycznie mało czasu na znalezienie odpowiedniego dawcy.

To się dopiero nazywa przyjaźń!

Zobacz: To koniec! Selena Gomez i The Weeknd rozstali się po 10 miesiącach!

Zobacz: Zmysłowa Selena Gomez i Justin Bieber znów są razem?! Wszystko na to wskazuje!

Zobacz: Selena Gomez nawet w obciętych dżinsach i zwykłych trampkach wygląda genialnie!


Selena Gomez po przeszczepie nerki

Selena Gomez po przeszczepie nerki

Selena Gomez i The Weeknd rozstali się

Selena Gomez i The Weeknd rozstali się

Selena Gomez i The Weeknd rozstali się

Selena Gomez i The Weeknd rozstali się

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×