Sarsa niedawno wydała nową piosenkę. Teraz zmieniła fryzurę. Słynne rogi to przy tym pikuś

Sarsa

Sarsa

Sarsa wydała piosenkę Przyspieszam. W poście na Instagramie podziękowała za tak ciepłe przyjęcie i pochwaliła się nową fryzurą. Jak wygląda?

Sarsa od wielu lat prężnie działa w muzyce i ma w tym kierunku odpowiednie wykształcenie. Jest absolwentką Akademii Pomorskiej w Słupsku – ma tytuł magistra sztuki. Chociaż od dawna występuje na scenie, to jednak udział w The Voice of Poland sprawił, że jej kariera nabrała rozpędu. Piosenkarka sześć lat temu wydała przebój Naucz mnie. Potem stworzyła takie hity jak m.in. ZakryjTęskno mi oraz Carmen.

Gwiazda od niedawna łączy karierę z macierzyństwem. Wychowuje Leonarda, który jest owocem miłości artystki i jej partnera Pawła Smakulskiego. Piosenkarka o tym, że rodzina się powiększyła, poinformowała dopiero w momencie, w którym jej syn był już na świecie. Jakiś czas później udzieliła wywiadu, w którym podkreśliła, że uwielbia swoją nową rolę:

Uwielbiam (być mamą – przyp.red.)! Co prawda nie byłam do tego przygotowana, ale mój partner okazał się wielkim wsparciem. Paweł jest cudownym rodzicem. Doskonale rozumie, że moja praca zmusza mnie czasami do dłuższych wyjazdów. Wtedy nie muszę się martwić, czy Leonard będzie bezpieczny. Uwielbiam obserwować ich codzienność – komentowała w Onecie. 

Sarsa zmieniła fryzurę. Jak wygląda?

Sarsa niedawno wydała nową piosenkę Przyspieszam, która przypadła do gustu jej fanom. Dowodem może być fakt, że dwa tygodnie od premiery na YouTube odtworzono ją ponad 160 tysięcy razy. Artystka w nowym poście na Instagramie podziękowała wszystkim, którzy skierowali do niej miłe słowa:

Dziękuję za takie miłe przyjęcie singla #przyspieszam. Za każde udostępnienie i niezmienne wsparcie jestem wdzięczna. Fajnje jest wyjść z własnego cienia. Czasami wystarczy przestać słuchać oczekiwań wszystkich wokół. Trochę czasu mi zajęło zrozumienie, że poczucie własnej wartości i siebie nie musi rodzic się z nieustannej walki o akceptację innych.

Uwagę przyciąga nowa fryzura gwiazdy. Piosenkarka nosi grzywkę, co przypadło do gustu wielu internautom:

  • Wyglądasz cudownie! Jak Audrey Hepburn.
  • Tak kocham tą fote. Idealna na okładkę albumu.
  • Bardzo fajna piosenka i ładne zdjęcie pozdrawiam.

Trzeba przyznać, że Sarsa wygląda doskonale.


Sarsa zmieniła fryzurę

Sarsa zmieniła fryzurę

Sarsa ma nową fryzurę

Sarsa ma nową fryzurę

Sarsa - Opole 2019

Sarsa - Opole 2019

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×