Sarsa oficjalnie potwierdza płeć i zdradza imię dziecka. Jest tak samo oryginalne jak jej sceniczny wizerunek

Sarsa zdradziła płeć i imię dziecka

Sarsa zdradziła płeć i imię dziecka

Sarsa kilka miesięcy temu po raz pierwszy została mamą. Dopiero teraz oficjalnie potwierdziła płeć i zdradziła imię dziecka. Ma syna, czy córkę?

Sarsa przez wiele lat starała się zrobić muzyczną karierę. Furtką do sławy okazał się udział w programie The Voice of Poland. W momencie gdy pojawiła się na scenie, podczas castingów w ciemno zachwyciła trenerów. Niestety jej udział w show przerwał wypadek. Udało jej się wrócić na scenę i już w 2015 roku udało jej się wydać debiutancki singiel Naucz mnie, który z miejsca stał się wielkim przebojem.

Gwiazda znana jest z bardzo charakterystycznego głosu i wizerunku, który wyróżnia ją na rodzimej scenie muzycznej. Ma nietypową fryzurę i zawsze dba o to, by jej makijaż dopracowany był w najmniejszych szczegółach. Również jej teledyski to prawdziwe dzieła sztuki. Kilka miesięcy temu wokalistka usunęła się w cień i próżno było szukać jej na branżowych imprezach. Jej konto w social mediach również nie było na bieżąco aktualizowane. Fani zachodzili w głowę i zastanawiali się, co dzieje się z ich ulubienicą. Okazało się, że wokalistka oczekiwała na narodziny dziecka.

Sarsa zdradziła płeć i imię dziecka

Na początku maja wokalistka podzieliła się z fanami szczęśliwą nowiną. Przez cały okres ciąży udało jej się utrzymać ten fakt w tajemnicy. Ogromnym więc zaskoczeniem było pierwsze zdjęcie maluszka opublikowane przez nią w sieci.

Jestem szczęśliwa. Cieszę się, że mogę 'osobiście' podzielić się tym z Wami oraz, że mogę to zrobić w momencie kiedy ja czuję, że jest już odpowiedni. Dziękuję wszystkim życzliwym, którzy pozwolili mi ze spokojem celebrować każdy dzień tych wyjątkowych 9 miesięcy – napisała wówczas w sieci.

Szybko okazało się jednak, że noworodek przyszedł na świat już w styczniu, co zdradził partner artystki- Paweł Smakulski. Marta Markiewicz nie mówi wiele o życiu prywatnym, ale ostatnio mocno otworzyła się na temat ciąży. W rozmowie z Onetem nieoczekiwanie zdradziła płeć i imię dziecka. Nie szczędziła też komplementów pod adresem ojca dziecka.

Uwielbiam (być mamą – przyp.red.)! Co prawda nie byłam do tego przygotowana, ale mój partner okazał się wielkim wsparciem. Paweł jest cudownym rodzicem. Doskonale rozumie, że moja praca zmusza mnie czasami do dłuższych wyjazdów. Wtedy nie muszę się martwić, czy Leonard będzie bezpieczny. Uwielbiam obserwować ich codzienność.

Wokalistka przyznaje, że po przyjściu na świat Leonarda w jej życiu sporo się zmięło. Nie jest już tak bardzo zabiegana, a teraz nie praca, a rodzina jest dla niej najważniejsza.

Wrócę do domu, zapytam Pawła, czy mój syn już pił mleko. Niedługo będę się pakować, ponieważ jedziemy do mojej mamy na kolację. Pewnie gdzieś po drodze wkradnie się jeszcze spacer z całą rodziną, a później będę się szykować do koncertów.

Trzeba przyznać, że takie słowa to prawdziwa rzadkość z ust piosenkarki. Do tej pory konsekwentnie nie potwierdzała płci dziecka, ani nie zdradzała szczegółów dotyczących życia prywatnego. Wygląda jednak na to, że w końcu postanowiła podzielić się swoim wielkim szczęściem z fanami.


Sarsa pokazała pierwsze zdjęcie dziecka

Sarsa pokazała pierwsze zdjęcie dziecka

Sarsa urodziła

Sarsa urodziła

Sarsa urodziła

Sarsa urodziła

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×