Gwiazdor Budki Suflera ma raka. Zespół wydał oficjalne oświadczenie: „Przedwczoraj wróciliśmy z niemieckiej kliniki”

Budka Suflera

Romuald Lipko z Budki Suflera ma raka. Przykrymi, lecz pełnymi nadziei informacjami podzielili się dziś rano koledzy mężczyzny z zespołu. Jak czuje się muzyk? Jest także jego zdjęcie ze szpitala!

Paskudne choróbsko zaatakowało kolejną znaną osobę. Kilka tygodni temu, nowotwór zdiagnozowano u kompozytora Budki SufleraRomuald Lipko od dłuższego już czasu leczy się poza granicami naszego kraju. O wszystkim poinformowali koledzy z zespołu, publikując na Facebooku oficjalne oświadczenie:

Romek Lipko, jeden z najważniejszych twórców Polskiej muzyki rozrywkowej ostatniego półwiecza, kreator drogi muzycznej Budki Suflera, nasz przyjaciel, walczy z chorobą nowotworową. Kilka tygodni temu postawiono wstępną diagnozę. Następnie Romek przebywał w warszawskim szpitalu przy Banacha, a ostatnie dwa tygodnie w klinice w Magdeburgu. To jedyne miejsce na świecie, gdzie podejmuje się walkę z tego typu nowotworami. W Lublinie, Kazimierzu, Warszawie i Magdeburgu byliśmy z nim w stałym kontakcie.

Mężczyzna nie daje się chorobie i dzielnie z nią walczy. Stara się nie myśleć o najgorszy, a podczas ostatnich spotkań z kolegami mówił jedynie o zaplanowanych koncertach:

Przedwczoraj wróciliśmy z niemieckiej kliniki. Jeśli Jego rozmowa z kimś z nas była lub jest możliwa, to Romek najchętniej mówi o nowych piosenkach, jesiennych koncertach i nowoczesnych aranżacjach. Mając świadomość swojej dolegliwości planuje i marzy – czytamy w oświadczeniu zespołu.

Trzymamy więc kciuki za pomyślne leczenie i na to, że już niedługo muzyk w pełni sił wróci do zdrowia i wygra walkę z rakiem.

Zobacz: Była gwiazda “Dzień Dobry TVN” ma raka! Opublikowała wstrząsający wpis i zdjęcie ze szpitala!

Zobacz: Iker Casillias miał zawał, jego 35-letnia żona ma raka. Wstrząsające doniesienia mediów

Zobacz: Gwiazdor hitu “Do przodu Polsko” ma złośliwego raka. Jego córka wystosowała poruszający apel do mediów


Romuald Lipko miał raka

Romuald Lipko miał raka

Romuald Lipko

Romuald Lipko

Romuald Lipko

Romuald Lipko

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×