Roksana Węgiel bezlitośnie skrytykowana za tekst piosenki. „Nie dość, że wyzywająca, to jeszcze zboczona”

Roksana Węgiel skrytykowana przez Internautów za najnowszą piosenkę. Tekst jest bardzo wyzywający i pełen podtekstów, a Internauci uważają, że gwiazda jest zbyt młoda na takie słowa. Co odpowiedziała na komentarze?

Roksana Węgiel niedawno zadebiutowała na rynku z piosenką Lay Low. Ulubienica Edyty Górniak i zwyciężczyni The Voice Kids zrobiła furorę po programie, a w samym show zdobyła grono wiernych fanów, którzy kibicują jej karierze i rozwojowi muzycznemu. Niestety, nawet ze strony najwierniejszych fanów przychodzi czasem krytyka. Młoda wokalistka przekonała się o tym po premierze najnowszej piosenki. Zarzucono jej… wyzywający tekst i nieodpowiednią dla nastolatek treść.

Przypomnijmy, że Roksana ma zaledwie 14 lat, a tekst piosenki – przetłumaczony z angielskiego na polski – według Internautów kryje w sobie nieodpowiedni podtekst seksualny:

Chłopcze, przez ciebie nie mogłam spać aż do rana. Myślenie o tobie nie daje mi spokoju. Jesteś obsesyjnym pragnieniem, który płynie w moich żyłach. Mimo wszystko to lubię. Tak, lubię to, lubię to

Fani w komentarzach zarzucają Węgiel, że piosenka jest „zboczona, wyzywająca i nie powinna być wykonywana przez dziecko”. Co odpowiedziała?

Hejka Kochani! Dziękuję za Wasze wsparcie w czasie egzaminów ósmoklasisty! Testy z angielskiego już za mną! A skoro już o j. angielskim mowa, to zauważyłam, że w komentarzach wielu z Was stara się przetłumaczyć znaczenie piosenki „Lay Low”. Od razu dodam, że nie należy tłumaczyć go tak dosłownie. „Lay Low” to piosenka o pierwszym zauroczeniu… kiedy nie możesz przestać (od rana) myśleć o obiekcie swoich westchnień. Dla mnie to tekst o tym jak fajnie, ale czasem dziwnie się czuję jeśli się zakocham i nie ma w tym, żadnych podtekstów – skwitowała w social mediach

Trafia do was to tłumaczenie?

Zobacz: Roksana Węgiel z piosenką “Lay Low” chce podbić zagranicę! Słodka Roxie w nowym teledysku wygląda jak drapieżna Lady Gaga! [WIDEO]

Zobacz: Roksana Węgiel nawet do kościoła ubiera się jak gwiazda! Jej niedzielna stylizacja jest jak z czerwonego dywanu

Zobacz: Słodka 14-letnia Roksana Węgiel tym razem ostro przesadziła! Nastolatka wystartowała na premierę filmu ubrana jak wyzywająca lolitka!


Roksana Węgiel przed kościołem

Roksana Węgiel przed kościołem

Burza wokół stroju 14-letniej Roksany Węgiel

Burza wokół stroju 14-letniej Roksany Węgiel

Roksana Węgiel z Danielem Yastremskim,

Roksana Węgiel z Danielem Yastremskim,

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×