Złota Piłka 2021. Robert Lewandowski wrzucił pierwsze zdjęcie z gali, a na nim światowe gwiazdy. Polak bawi się wśród najlepszych

Robert Lewandowski

Robert Lewandowski

Robert Lewandowski z tytułem najlepszego napastnika roku 2021. Nagrodę odebrał podczas gali Złota Piłka 2021. Zdjęcia.

Robert Lewandowski i Anna Lewandowska na gali Złota Piłka 2021. Wyglądali przepięknie i z klasą. Lewy odebrał już pierwszą nagrodę wieczoru. Przy okazji mieli okazje zapozować na czerwonym dywanie u boku międzynarodowych gwiazd. Zdjęciem pochwalił się na Instagramie.

Robert Lewandowski chwali się zdjęciem ze światowymi gwiazdami

Przy okazji gali Złotej Piłki 2021, France Football postanowiło przyznać nagrody w dwóch nowych kategoriach: najlepsza drużyna, a także najlepszy napastnik minionego roku. Został nim Robert Lewandowski, który ma za sobą jeden z najlepszych sezonów w karierze.

Zobacz: Lewandowscy na gali Złota Piłka 2021. Namiętne pocałunki i stylizacje z najwyższej półki. Klasa!

Pod względem wyczynów indywidualnych Lewy nie miał sobie równych w mijającym roku. Strzelił 64 gole w 54 meczach i od kilku lat utrzymuje równą wysoką formę. Udało mu się pobić historyczny rekord Gerda Muellera – w jednym sezonie Bundesligi trafił do siatki aż 41 razy! Obecnie jest liderem klasyfikacji strzelców zarówno w lidze (14 bramek w 13 meczach), jak i w Lidze Mistrzów, gdzie w pięciu spotkaniach wpisał się na listę strzelców dziewięciokrotnie.

Trofeum nie mogło trafić w inne ręce! To jeszcze nie ta wymarzona statuetka, ale sukces ogromny!

ROBERT LEWANDOWSKI NAJLEPSZYM NAPASTNIKIEM 2021 ROKU! #BallonDor #BallonDor2021 #ZłotaPiłka #Lewandowski #RobertLewandowski #RL9 #LaczyNasPilka #ReprezentacjaPolski

Gratulacje płyną z całego świata!

Przy okazji Robert Lewandowski pochwalił się zdjęciem ze światowymi gwiazdami. Na czerwonym dywanie pozowali z Anią u boku Toma Hollanda i Zendayi.  Zajrzyjcie do naszej galerii.

Kim jest Tom Holland?

Tom Holland to aktor brytyjski filmowy oraz teatralny. Po ukończeniu średniej szkoły rozpoczął naukę w Brytyjskiej Szkole Sztuki Widowiskowej i Technologii. Swoje pierwsze kroki w świecie show-biznesu stawiał jako tancerz. W roku 2006 bardzo znany choreograf Peter Darling zaproponował mu rolę w musicalu o nazwie Billy Elliot. W roku 2016 otrzymał propozycję zagrania Spider-Mana, a tym samym stał się najmłodszym aktorem w tej roli.

Jego kreacja niesamowicie spodobała się fanom serii komiksowej, a do tego sprawiła, że kariera Hollanda nabrała zawrotnego tempa. W następnych latach zagrał w takich filmach jak Uncharted, Chaos Walking czy też Diabeł wcielony. Obecnie jest uważany za jednego z najzdolniejszych aktorów młodego pokolenia.


Robert i Anna Lewandowscy z Tomem Hollandem i Zendayą

Robert i Anna Lewandowscy z Tomem Hollandem i Zendayą

Robert Lewandowski najlepszym napastnikiem roku 2021

Robert Lewandowski najlepszym napastnikiem roku 2021

Robert Lewandowski najlepszym napastnikiem roku 2021

Robert Lewandowski najlepszym napastnikiem roku 2021

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×