Wykształcenie Roberta Lewandowskiego. Skończył studia w atmosferze skandalu! Wszystko przez temat pracy licencjackiej

Robert Lewandowski wykształcenie

Wykształcenie Roberta Lewandowskiego to temat ciągle na topie. Nie wszyscy wiedzą na jakim kierunku i jaką szkołę ukończył piłkarz. Rozwiewamy więc wątpliwości i spieszymy z odpowiedzią. 

Roberta Lewandowskiego nikomu przedstawiać nie trzeba. Kapitan polskiej reprezentacji w piłce nożnej znany jest megagwiazdą nie tylko w naszym kraju, ale też za granicą. Gra jako napastnik w niemieckim klubie Bayern Monachium, a o jego sukcesach mówi się nawet w najdalszych zakątkach świata.

Mężczyzna swoją przygodę ze sportem zaczął będąc dzieckiem. Pasję do niego przeobraził w pracę i to świetnie opłacalną. W wieku niespełna 30 lat został okrzyknięty jednym z najbogatszych Polaków, a jego majątek szacowany był wówczas na ponad 300 milinów złotych. Do wszystkiego doszedł jednak nie drogą przypadku czy szczęścia, a ciężkiej pracy.

Jakie wykształcenie ma Robert Lewandowski?

Lewy ukończył studia na kierunku wychowanie fizyczne o specjalizacji trenersko-menedżerskiej w warszawskiej Wyższej Szkole Edukacji w Sporcie. Jego praca licencjacka zatytułowana RL 9. Droga do sławy spotkała się nie tylko ze sporym entuzjazmem ze strony fanów, ale i krytyką. Wielu uznało, że pisanie o sobie to pójście na łatwiznę i lenistwo. Nawet jeśli by tak było, to leniwym nazwać go nie można. Nie dość, że ciężko trenuje przed każdym meczem, w wolnej chwili spełnia się jako mąż i ojciec malutkiej Klary, to jeszcze miał ambicje, aby ukończyć studia, co przy jego obecnej sytuacji finansowej nie było konieczne.

W pracy, jak sam tytuł wskazuje, Robert opisał drogę do swojej kariery i popularności. Bazując na własnym doświadczeniu wyjawił, jak powinna wyglądać droga do szczyt, oraz przedstawił te raczej nieznane, ciemne, strony sportowego świata. Jednak oprócz zawodowych wątków nie brakuje także fragmentów dotyczących jego życia prywatnego. Gwiazdor nigdy nie ukrywał, że olbrzymią pomocą było dla niego wsparcie jakie otrzymywał od dwóch najważniejszych kobiet w swoim życiu – żony Ani i mamy Iwony, które wspierają go po dziś dzień.

Waszym zdaniem pisanie licencjatu na swój temat to przesada? Recenzenci ocenili pracę Lewandowskiego na bardzo dobrą!

Zobacz: Wykształcenie Barbary Kurdej-Szatan zaskakuje. Powtarzała maturę w atmosferze skandalu!

Zobacz: Wykształcenie Martyny Wojciechowskiej to zestaw imponujących prestiżowych uczelni! Takiej sensacji nikt się nie spodziewał!

Zobacz: Wykształcenie Doroty Szelągowskiej to wielka niespodzianka! Tak samo jak jej miejsce urodzenia


Wykształcenie Roberta Lewandowskiego

Wykształcenie Roberta Lewandowskiego

Anna Lewandowska i Robert Lewandowski na przyjęciu Bayern Monachium

Anna Lewandowska i Robert Lewandowski na przyjęciu Bayern Monachium

Roberta Lewandowskiego przd hotelem w Gdańsku powitał tłum kibiców

Roberta Lewandowskiego przd hotelem w Gdańsku powitał tłum kibiców

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×