Rafał Sonik opowiedział o rozwodzie. Teraz jest znów zakochany

Rafał Sonik w magazynie Viva! po raz pierwszy opowiedział o swoim rozwodzie Z żoną przeżyli wspólnie 24 lata. Jednak ich drogi się rozeszły. Każdy poszedł w swoją stronę. Rozstali się w zgodzie jak dwoje dorosłych i dojrzałych ludzi.

Z żoną przeżyliśmy 24 lata. Zdarza się, że ludzie nawet po takim czasie się rozchodzą, ich drogi przestają się krzyżować. Ale ja tego nie uważam za porażkę, tylko za kolejne doświadczenie życiowe. Moje życie ewoluuje w inną stronę, a życie żony w inną. Tak normalnie, po ludzku poszliśmy innymi drogami – wyznał Rafał.

Jednak Rafał jest znów zakochany. Jego miłością jest Karolina Sołowow, córka biznesmena i kierowcy rajdowego Michała Sołowowa. Miliarder w 2012 zajął 3. miejsce na liście najbogatszych Polaków opublikowanej przez tygodnik „Wprost”. Na tej samej pozycji uplasował się także w 2013 roku w rankingu Forbesa. Rok później jego majątek oszacowano na 6,9 mld zł.

Rafał ma poważne zamiary wobec Karoliny.

To moja duża nadzieja. A co będzie dalej, czas pokaże. Jest bardzo dzielna, wybacza mi wiele, moją pedanterię chociażby. I wie, jak nienawidzę się cofać. Jeździ na rajdy, jest zresztą córką kierowcy rajdowego. Bardzo dzielna dziewczyna – powiedział Rafał

Tylko życzyć szczęścia!

Rafał Sonik, Karolina Sołowow Fot. ons

Rafał Sonik, Karolina Sołowow
Fot. ons

Rafał Sonik, Karolina Sołowow Fot. ons

Rafał Sonik, Karolina Sołowow
Fot. ons

 

 

 


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×