Niezwykły gest Rafała Brzoski. Niesamowite, co mąż Omeny Mensah zrobił dla nastolatka z Pszczyny

Rafał Brzoska spełnił marzenie Tobiasza

Rafał Brzoska spełnił marzenie Tobiasza

Rafał Brzoska spełnił wielkie marzenie 15-letniego Tobiasza zmagającego się z ciężką chorobą. Zobaczcie, jakie wielkie serce ma mąż Omeny Mensah.

Omenaa Mensah realizuje się nie tylko przed kamerą, ale także spełnia się w biznesie. Z sukcesem prowadzi firmę, która produkuje ekskluzywne meble na zamówienie. Gwiazda doskonale łączy karierę z życiem prywatnym. Jest mamą Vanessy, która w tym roku skończy 20 lat, a także urodzonego w 2017 roku Vincenta. Syn jest owocem związku z przedsiębiorcą Rafałem Brzoską.

Połączyła ich nie tylko miłość, ale także wspólne projekty i zamiłowanie do pomagania tym, którzy tego potrzebują. Poznali się w momencie, gdy Omenaa szukała partnera biznesowego do kolejnej akcji charytatywnej realizowanej w jej fundacji Omenaa Foundation. 

Omenaa i Rafał wspólnie prowadzą firmę OCCHIELLO, która specjalizuje się w najwyższej jakości krawiectwie na miarę. Brzoska w rozmowie z Jastrząb Post podkreślił, że to jego żona zarządza wspomnianym przedsiębiorstwem. Ma do tego wszelkie predyspozycje:

To jest idealny związek biznesowo-prywatny. Ja całkowicie oddałem pałeczkę Omenie jeżeli chodzi o rozwój naszej marki. Po prostu jej ufam. Ona ma takie poczucie gustu, smaku, designu, pomysły. Zawsze potrafi wkomponować w to element charytatywności. Bo to nie chodzi o pieniądze, powiedzmy sobie szczerze. Na czymś takim, w tak małej skali się nie zarabia. To jest biznes budujący relacje, skupiający ludzi, którzy mają podobne podejście do mody, do Włoch, do dobrego jedzenia, dobrych miejsc.

Warto wspomnieć, że Rafał Brzoska jest jednym z najbardziej cenionych przedsiębiorców w Polsce. Założycielem i prezesem spółki InPost, która w ubiegłym roku zadebiutowała na giełdzie w Amsterdamie z wyceną kilkudziesięciu miliardów złotych, co z miejsca spowodowało, że Rafał Brzoska stał się jednym z najbogatszych Polaków. Po tej transakcji Forbes wycenił jego majątek na ponad 5 miliardów złotych. Z kolei w najnowszym plebiscycie magazynu Newsweeka, zajął 23 miejsce na liście najbardziej wpływowych mieszkańców naszego kraju.

Omenaa Mensah i Rafał Brzoska często angażują się w pomoc potrzebującym również poza założoną przez dziennikarkę Fundacją. Od lat wspierają Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Przekazują na licytację niezwykłe przedmioty, które osiągają rekordowe kwoty podczas aukcji.

Okazuje się, że Rafał Brzoska niedawno zrobił jeszcze jedną niezwykłą rzecz. Przedsiębiorca spełnił marzenie nastolatka z Pszczyny. Wszystko zrelacjonował na Instagramie.

Rafał Brzoska spełnia marzenie Tobiasza

W swoim niezwykle napiętym grafiku Rafał Brzoska znalazł czas, żeby spełnić marzenie 15-letniego Tobiasza, podopiecznego fundacji Mam marzenie. Wszystko zrelacjonował na Instagramie.

Dzisiaj również wyjątkowy dzień dla pewnego chłopca, którego odwiedzę, żeby spełnić jego marzenie. Szczegóły na za chwile, ale jestem autentycznie podekscytowany spotkaniem, dzięki któremu ktoś uwierzy, że marzenia się spełniają – mówił w relacji Rafał Brzoska.

Chwile później zdradził więcej szczegółów, a także to, jak doszło do tego, że dowiedział się o marzeniu Tobiasza:

Jest taka fundacja Mam marzenie. Kolega wysłał mi link i zadał jedno pytanie: „Co o tym myślisz Rafał, dasz radę?”. Klikam w ten link  i patrzę, a tu właśnie fundacja Mam marzenie i jeden z jej podopiecznych, 15-letni Tobiasz, którego marzeniem akurat jest spotkać się z moją skromną osobą. Odpowiedź była natychmiastowa. Zadzwoniłem do wolontariuszki zajmującej się Tobiaszem. Nie dałem rady zrobić tego przed świętami, ze względów organizacyjnych, ale zaraz będę właśnie jechał, żeby spotkać się z Tobiaszem w Pszczynie.

Jakiś czas potem Rafał Brzoska zrelacjonował wizytę u Tobiasza. Zawiózł mu prezent – swoją książkę z dedykacją. Podkreślił, że chłopak zrobił na nim niesamowite wrażenie i uważa go za najinteligentniejszego 15-latka, jakiego poznał. Wyraził też nadzieję, że spełnienie marzenia spowoduje, że nastolatek będzie miał więcej energii na walkę z chorobą, z którą się zmaga.

 


Rafał Brzoska spełnił marzenie Tobiasza

Rafał Brzoska spełnił marzenie Tobiasza

Rafał Brzoska spełnił marzenie Tobiasza

Rafał Brzoska spełnił marzenie Tobiasza

Rafał Brzoska spełnił marzenie Tobiasza

Rafał Brzoska spełnił marzenie Tobiasza

Komentarze

 • talenty pisze:

  Troche mnie już nudzą te artykuły sponsorowane i tak każdy wie jak jest. Jesli jest sukces to jest on widoczny gołym okiem, jesli go nie ma to jest masa wykupionych okładek i artykułów z ochami i achami a rezultatów brak, gdzie są te sukcesy Omeny? Ja osobiście ich nie widze, a od kiedy jest z Brzoską cały czas czytam jaka z niej wizjonerka i utalentowana kobieta. Gdzie te talenty?

 • GośćRomek pisze:

  Ta firma z garniturami leży i kwiczy , nie przynosi dochodów dlatego Rafał mówi że oddaje pałeczke Omence która ma ekskluzywne pomysły które on finansuje i niestety nie wypalaja , te jej mebelki też masakra za grube pieniadze nikt tego nie kupuje. Sciemniajcie dalej.

  • M.... pisze:

   🤣🤣Aleś wypalił trzeba znać się na biznesie 🤣a nie zazdrościć to co wygadujesz to ściema

 • Gość pisze:

  To prawda z tą reklamą Pana Brzoska
  Pomagać można bez fleszy i jupiterów
  Pewnie Omena chcę podkreślić jakiego wspaniałego ma męża 😁

 • Aga pisze:

  A może tak pomóc bez mediów?? Bez splendoru?? To jest pomoc… Tak uważam… A nie rozpisywać się o tym… W ciszy…

 • Jolka pisze:

  Naprawdę ? Niesamowite jaki gest ….

 • Gość pisze:

  Zazdroszczę dopasowania związku – głownie biznesowo. Nie ma gorszej rzeczy, jak przepaść względem zainteresowań – jedno o chlebie, a drugie o niebie.

 • GośćAnkaaaa pisze:

  Ja pierdziulę, niesamowite….

 • Gość pisze:

  Świetna z nich para ,Omena urodna ,Rafałowi też nic nie brakuje , Powodzenia!

 • Gość pisze:

  Nic wielkiego nie zrobil

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×