Pogrzeb Dawida Ozdoby. Kiedy zmarł? Pojawiło się kilka dat
Wirtualna Polska

Pogrzeb Dawida Ozdoby. Na krzyżu pojawiła się zaskakująca data śmierci. To przeczy wszystkim wcześniejszym ustaleniom

Dawid Ozdoba

Dawid Ozdoba

Pogrzeb Dawida Ozdoby. Od samego początku pojawiają się nieścisłości związane z datą śmierci tancerza. W czasie pogrzebu można było dostrzec bardzo mylącą datę na krzyżu. Kiedy zmarł?

Wirtualna Polska

Dawid Ozdoba nie żyje. O śmierci znanego niegdyś celebryty i byłego partnera Edyty Herbuś poinformowano na początku października. Smutne wieści przekazała między innymi jego mama, która zamieściła post na Facebooku. Poprosiła jednocześnie o niekomentowanie wpisu, ponieważ śmierć syna jest dla niej niezwykle trudna.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Dawida już z nami nie ma – napisała.

Zwycięzca reality show Amazonki już kilka lat temu wycofał się z życia w blasku fleszy. Założył własny kanał na YouTube, gdzie recenzował gry, ale mówił też sporo o życiu prywatnym. Nie ukrywał między innymi tego, że zmaga się z depresją.

Po kilku dniach Super Express poinformował, że okoliczności jego śmierci były tragiczne. Ciało Dawida zostało znalezione w Parku Picassa na warszawskiej Białołęce. Informacje te potwierdziły dla tabloidu aż dwa źródła. Obecnie ma trwać postępowanie wyjaśniające w tej sprawie.

Pogrzeb Dawida Ozdoby. Jaka data pojawiła się na krzyżu?

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Chociaż informacja o tym, że przystojny tancerz nie żyje obiegła media dopiero 4 października, to przeglądając social media jego mamy, dało się zauważyć, że już wcześniej żegnała syna w sieci. 23 września zamieściła wzruszający wpis, który opatrzyła jednym z nagrań jej syna.

Żegnaj skarbie. Moje serce pękło – napisała.

😉

Posted by Dawid Ozdoba on Sunday, September 18, 2016

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

14 października odbył się pogrzeb Dawida. Miał on miejsce w kaplicy cmentarnej w Drawsku Pomorskim. Pożegnali go najbliżsi, ale także tłumy przyjaciół. Na ceremonii pogrzebowej obecni byli dziennikarze Faktu, którzy zrobili krótkie nagranie.

Można na nim dostrzec, że obok trumny znalazło się mnóstwo białych kwiatów, ale także wieniec czerwonych róż. Szczególną uwagę zwracał jednak krzyż, który pojawił się przy białej trumnie z ciałem. Super Express podaje, że widniała na nim data śmierci – 8 października. Z kolei na nekrologu, który widzimy na wideo, podano, że zmarł 3 października. Jak na razie nie wiadomo, co jest powodem tych rozbieżności.

Wirtualna Polska

Trzeba przyznać, że w związku z datą śmierci Dawida Ozdoby pojawia się wiele nieścisłości. Poniżej możecie zobaczyć nagranie z pogrzebu.


Dawid Ozdoba

Dawid Ozdoba

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska
Dawid OzdobaDawid Ozdoba obecnie

Dawid Ozdoba obecnie

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Komentarze

 • Gośćcx cx pisze:

  biedny człowiek tyle przeszedł bardzo mi żal przystojniaka

 • Gość pisze:

  Biedaczysko jak musial cierpiec zeby z tym skonczyc.A w gabinetach psychiatrzy udaja ze moga pomoc ale to wielka sciema

 • Bella pisze:

  Co tu komentować? Lepiej pomodlić się za spokój jego duszy; wieczne odpoczywanie racz dać mu Panie…RIP (*)

  Wirtualna Polska
  Wirtualna Polska
 • Ggg pisze:

  3 łatwo pomylić z 8

 • Gość pisze:

  A to ma jakieś znaczenie? I tak nie żyje…

Najczęściej czytane dziś

Wirtualna Polska

Może Cię zainteresować

×