Dawno niewidziany Paweł Korzeniowski zapozował z dziećmi. Zmienił fryzurę i zapuścił zarost. Kiedyś kochały się w nim setki kobiet

Paweł Korzeniowski

Paweł Korzeniowski

Jak teraz wygląda Paweł Korzeniowski? Pływak zamieściła na Instagramie nowe zdjęcie. Zapozował do niego ze swoimi uroczymi dziećmi.

Paweł Korzeniowski to jeden z najbardziej utalentowanych polskich pływaków. Wiele razy sięgał po rekordy i mistrzostwa. Mogliśmy mu kibicować m.in. na Igrzyskach Olimpijskich w Atenach (2004), Pekinie (2008), Londynie (2012), Rio de Janeiro (2016) i Tokio (2020). Ponadto Polak ma na koncie złote medale w mistrzostwach świata i mistrzostwach Europy.

Pływak swego czasu był bożyszczem kobiet. Tysiące Polek stawiała go sobie za ideał męskości. Zresztą nie ma się czemu dziwić. Zawsze był świetnie zbudowany, a ponadto jest bardzo wysokim mężczyzną, ponieważ ma aż 192 centymetry wzrostu! Przystojniak ma żonę, Martę, z którą doczekał się dwóch synów: dziś 5-letniego Marcela i 3-letniego Mikołaja. Ich dumny tata pokazał się z nimi na nowym zdjęciu.

Paweł Korzeniowski pokazał synów. Jak wyglądają?

Wczoraj, z okazji Dnia Ojca, olimpijczyk zamieścił na Instagramie dwa zdjęcia. Na pierwszym zapozował, trzymając swoich chłopców na rękach. Nietrudno nie zauważyć, że są oni do niego bardzo podobni i mają niemal takie same rysy twarzy. Na drugim zdjęciu Paweł pokazał się sam na tle basenu. Na przestrzeni lat mocno się zmienił. Dziś ma o wiele krótsze włosy, zapuścił lekki zarost i wygląda bardziej dojrzale.

Dzisiaj mamy dwa Święta: Dzień Taty oraz Dzień Olimpijski! Oba te Święta z czasem nabierają nowego znaczenia! – napisał w opisie fotek.

W ostatnim czasie na jego profilu na Instagramie pojawiły się też inne zdjęcia. Przed dwoma tygodniami również pokazał fanom swoich synów. Więcej zdjęć mistrza i jego rodziny zobaczycie w galerii pod tekstem. Zamieściliśmy tam też nieco starsze fotografie sportowca tak, abyście mogli porównać, jak się zmieniał na przestrzeni lat.

Dajcie znać, czy kibicowaliście Pawłowi Korzeniowskiemu i jak oceniacie jego obecny look. Czy metamorfoza wyszła mu na dobre? Naszym zdaniem 36-latek wciąż dobrze wygląda!


Marta Domachowska, Paweł Korzeniowski

Fot.akpa

Paweł Korzeniowski z rodziną

Paweł Korzeniowski z rodziną

Paweł Korzeniowski z rodziną

Paweł Korzeniowski z rodziną

Komentarze

  • Gość pisze:

    Te 3 włoski na krzyż nazywacie zarostem?

  • Gość pisze:

    Był, jest i będzie przystojny, bo ma chłopięcy typ urody, która tak szybko nie przemija. Poza tym jest najpewniej fajnym człowiekiem, co jest jeszcze ważniejsze niż bycie przystojnym.

  • Gość pisze:

    Taki młody małaszynski po lifcie a zona mąź dzieci tacy to poźyja inne blizniaki nie mają takich zmartwień

Najczęściej czytane dziś

×