Paulina Smaszcz nagrywa dla fanów wprost spod domu matki Macieja Kurzajewskiego. „Jak stara niechciana szafa”. Interweniowała u byłej teściowej

Paulina Smaszcz

Paulina Smaszcz

Paulina Smaszcz nie ma zamiaru przemilczeć swojego konfliktu z Maciejem Kurzajewskim. Postanowiła nawet odwiedzić jego mamę. Przekazała fanom, co usłyszała od byłej teściowej.

Paulina Smaszcz nie odpuszcza Kasi Cichopek i Maciejowi Kurzajewskiemu. To była żona dziennikarza jako pierwsza ujawniła, że prezenterzy śniadaniówki się ze sobą spotykają. Chociaż już wcześniej pojawiały się doniesienia na ten temat – zgodnie milczeli na ten temat. Dopiero po kąśliwych komentarzach Pauliny zdecydowali się oni oficjalnie potwierdzić, że są razem.

Kasiu, zapytaj @maciejkurzajewski co zorganizował dla mnie, jako Matki swoich dzieci, na moje 40 urodziny? Odpowiedź brzmi NIC. Obyś ty była przy nim szczęśliwa i spełniona. Uważaj tylko proszę, bo KŁAMCY, tak szybko się nie zmieniają. Zapytaj też, co powiedział swoim synom, dlaczego jest teraz w Izarelu? Mimo wszystko, spędzaj swoje urodziny WSPANIALE – napisała Paulina Smaszcz.

Po tych słowach zakochani wrzucili do sieci pierwsze wspólne zdjęcia z wyjazdu, a nawet udzielili wywiadu, w którym opowiedzieli o łączącym ich uczuciu. Była żona Maćka od tej pory jeszcze bardziej udziela się w mediach i mówi o tym, jak została zraniona przez dziennikarza. Chociaż rozwiedli się trzy lata temu to nadal ma do niego wiele żalu.

Paulina Smaszcz poszła do matki Macieja Kurzajewskiego

Paulina Smaszcz niedawno rozmawiała z Anną Zejdler, której przekazała jak według niej wyglądają obecnie kontakty Maćka z synami. Stwierdziła, że Franciszek i Julian nie mogą odwiedzać swojego ojca, gdy jest u niego Kasia, a nawet, że Kurzajewski zdecydował się oddać psa, który po rozwodzie nadal z nim mieszkał.

Ja spróbowałam przedtem zrobić to między nami, tylko to nie działa. Dlatego powiedziałam, że okres kłamstw, obłudy, robienia z gęby cholewy, ucieczki od odpowiedzi, okłamywania naszych synów, okłamywania naszych rodzin, chowania samochodu, moi synowie nie mogą przyjść do domu, jak jest pani Katarzyna – to jest ich dom. Znikają zdjęcia naszych synów ze ścian, jak przychodzi pani Katarzyna. Maciek wydał naszego psa, który był psem naszych dzieci i naszym psem… – powiedziała w rozmowie z Anną Zejdler.

Na dowód tego, że czworonogowi nic nie jest i nadal jest pod opieką swojego pana, Maciek z Kasią postanowili zabrać dzisiaj pupila do Pytania na śniadanie. Leciwy owczarek niemiecki Bono towarzyszył im przez cały odcinek.

Paulina nie pozostawiła tego bez komentarza. Natychmiast udała się do domu byłej teściowej. Do sieci wrzuciła nagranie prosto spod domu mamy Macieja Kurzajewskiego, u której postanowiła zasięgnąć informacji na temat tego, co dzieje się z Bono.

Dziękuję @anna_zejdler , że mogłam w wywiadzie z Tobą powiedzieć o tułaczce BONO, który po wielu miesiącach wrócił do domu Maćka, mimo że został wydany jak stara, niechciana szafa przez swojego właściciela. BONO po tych przeżyciach jest chory, jak mówi Mama Maćka, i BONO potrzebuję leczenia. Moi przyjaciele twierdzą, że nawet dzisiaj Maciek w ramach swojej rehabilitacji bycia właścicielem, zabrał BONO do programu Pytanie na Śniadanie. To dobrze wróży.

Paulina twierdzi, że to dzięki jej publicznym słowom na temat oddania psa, Maciek zdecydował się na to, by czworonóg wrócił do domu.

Może wreszcie zrozumiane zostało, że pies ma uczucia. Tatiano, Miśku, dziękuję za pomoc i zrozumienie. My pozdrawiamy wszystkich właścicieli zwierzaków z moimi synami, którzy nie tracili nadziei oraz z WANDĄ I BUCKIM. Mam nadzieję, że BONO wyzdrowieje i znów razem pobiegamy z nim w lesie. #kobietapetardakochazwierzęta – zakończyła.

Wygląda na to, że publiczny spór pomiędzy byłymi małżonkami tak szybko się nie rozstrzygnie.


Bono - pies Macieja Kurzajewskiego w studiu

Bono - pies Macieja Kurzajewskiego w studiu "Pnś"

Bono - pies Macieja Kurzajewskiego w studiu

Bono - pies Macieja Kurzajewskiego w studiu "Pnś"

Bono - pies Macieja Kurzajewskiego w studiu

Bono - pies Macieja Kurzajewskiego w studiu "Pnś"

Komentarze

 • Gość Marika1655 pisze:

  To już jest stalking żeby tak nękać byłego męża i angażować w to jego matkę,mieszać synów z których jeden ma 25 lat żonę dziecko,a drugi mieszka i uczy się za granicą i tak ma mało kontaktu z matką i ojcem,więc po co robić tyle zamieszania męża ciągle obrzucać błotem.Kobieto opanuj się,idź do psychiatry po leki bo przekwitasz i takie zachowania wyraźnie świadczą o tym.

  • GośćAA pisze:

   Ty też jesteś z tych co rozbijają rodziny. Dobrze że P.Smaszcz ujawnia jakie morale mają celebryci występujący w Pytaniu na śniadanie.

  • Gość pisze:

   Co racja to racja…Pani S.jest bez honoru….bruździe,pluje jadem

  • Gość pisze:

   W punkt

  • Gośćlala pisze:

   😛😀😂

  • Gość pisze:

   Przecież ona podkreśla swoje wykształcenie, a zachowuje się jak bezmózgowiec. Przecież rozwiedli się dawno temu. Pani Kasia nie rozbiła jej małżeństwa, więc o co jej chodzi. A dzieci z pewnością wstydzą się takiego publicznego „magla”. Inteligentna osoba dała by sobie spokój. Teraz może żal, że z własnej głupoty rozpadło się to małżeństwo.

  • Gość Marzenka pisze:

   Nie podskakuj moja panno, nie podskakuj, i na Ciebie przyjdzie czas, i Ty przekwitniesz szybciej jak się spodziewasz…

  • Tomasz pisze:

   w punkt,lepiej bym tego nie ujął

  • Gość pisze:

   Cala prawda

  • Gość pisze:

   @GośćAA

   Za @mg_0
   „(…) Pani Smash złożyła pozew rozwodowy ze względu na p. Krauze (żonatego). Kurzajewscy rozstali się w 2019, w 2020 był rozwód, dwa tygodnie po rozwodzie pani Smash przedstawiła światu p. Krauze jako partnera życiowego, a dopiero w połowie roku Kurzaj spotkał Cichopek na nagraniu Czaru Par. W lipcu 2020 było już po związku Smash z Krauze. Jeśli ktoś jest poszkodowany, to wyłącznie Hakiel, ale ma tyle za uszami (…), że dlatego siedzi cicho,”

  • Gość pisze:

   Bardzo dobrze napisane.

  • Gość zyga pisze:

   Ktoś cię prosił o te durne rady?

  • Gość pisze:

   Dokładnie, ręce opadają

  • Tsdeusz pisze:

   Popieram była żona powinna się opanować- skorzystać z psychiatry I nie robić z siebie pismiewiska – Kobieto zrob to dla swoich synów – zero klasy – marnota – współczuję głupoty- zebady – podłości

  • Gośći upcio pisze:

   Jestem za pani Marioli.To co robi pani Smaszcz to wstyd wykształcona kobietą a zachowuje się jak prostaczka.I tak już nie wróci pan Maciej- ma rację

  • Gość pisze:

   Też tak myślę

  • Gość pisze:

   Dobrze, dobrze. A co? Najlepiej wymienić sobie stare psy i rodziny na nowe….Potem wszystko zamieść pod dywan i pokazywać nową miłość. Za parę lat zobaczymy przy nim kolejny lepszy model? Dziś ludzie zmieniają członków rodziny jak im się znudzą. Jak będziemy to tolerować to niebawem będą wyrzucać własne dzieci po 2, 3 latach. Bo po co im obowiązek.

  • Maria pisze:

   Pani Paulino ,jeszcze przyjdzie czas , że Ci wszyscy obrońcy zobaczą ten syf celebrytów , który Pani obnaża.

  • Gość pisze:

   Tak tenprzypadek do psychiatry to wariatka

  • Gość pisze:

   Dokładnie nic dodać nic ująć

  • Gośćela pisze:

   Byś przestała ośmieszasz się i to bardzo

  • Dawno temu rozwiedziona pisze:

   Święta racja. Tę kobietę zazdrość zżera od środka i nie wie już co ma robić i w jaki sposób upokorzyć swojego ex dlatego pisze takie bzdury nie myśląc o tym jaką robi z siebie idiotkę : idiotkę w stanie psychicznego rozkładu . Pytam się teraz wszystkich panów: który z Was związał by się z taką Pauliną??? Podejrzewam że żaden… każdy by się bał że po rozstaniu byłby na forum obsmarowany przez tę wariatkę. Także Smaszczówna – po tych hejtach na byłego zostaniesz sama jak palec. Żaden przy zdrowych zmysłach chłop z tobą nie będzie- zarośniesz pajęczyną. A chlopaki: wstyd im poczynań matki, przecież to są dorosli już ludzie i zdają sobie z poczynań mamusi. Tylko czy na nią nie ma bata??? Wstyd zwyczajny wstyd dla niej i całej rodziny. Tutaj tyko tabun psychiatrów potrzebny… a.. jeszcze jedno: jaka inteligencją takie prostactwo. Jest takie powiedzenie: jak się torbą urodziłeś to walizką nie zostaniesz.

  • Gość pisze:

   Ta baba nie odpuszcza jest chora z zazdrości

  • Gość pisze:

   Masz rację

  • Gość pisze:

   Paulino! Jesteś paskudna i upokarzasz wszystkich wokół.Potrzebujesz pomocy u psychiatry.

  • Gość pisze:

   Po co w ogóle piszecie o tej kobiecie. To jest już setny artykuł o tym co p. Smaszcz powiedziała. Dajcie jej już spokój przecież tylko nakręcacie tą sytuację.

  • Gośćktosia pisze:

   Dokladnie zal d… sciska

  • Gość pisze:

   Ta a co ty teraz wymyślasz, fajabsuarz zglupial ,psa podrzucić matce bo on tera ma nowe życie tamta żeby mu dać doopy to musi robić co chce za 2lata będzie zmiana to małe nie wywrotne-myslalem ze Kurzajewski to bystrzak a to zwykły pantofel–ta smaszcz to ziółko i wyraźnie nie radzi sobie z zazdrością przykre że ci ludzie głupotami się zajmują ale pies to już qwa przegiął i synowie,matka podpuszcza to na bank–jak się nie dogadają to będziemy jeszcze 100lat o nich czytać ha ha