Szukaj

Mieszkanie Patryka Grudowicza poszło z dymem! Tragedia w domu zwycięzcy „Top Model”

Patryk Grudowicz pożar

Patryk Grudowicz pożar

Spłonęło mieszkanie Patryka Grudowicza

Patryk Grudowicz poinformował fanów, że spłonęło jego rodzinne mieszkanie w Ostródzie. Model wyjawił przyczyny pożaru. Co się wydarzyło w jego rodzinnym domu?

Patryk Grudowicz po swoim wielkim triumfie w telewizyjnym show próbuje swoich sił w świecie modelingu. Jak do tej pory model nie odnotował jeszcze spektakularnych sukcesów, jednak wśród fanów chłopak cieszy się sporą popularnością, szczególnie na Instagramie. Patryk regularnie wrzuca ciekawe posty informujące o jego życiu prywatnym.

Ostatnio Patryk Grudowicz  przekazał swoim fanom smutną wiadomość, że w jego mieszkaniu w Ostródzie wybuchł pożar. Podczas tragedii na szczęście nikt nie ucierpiał, jednak wypadek wyglądał bardzo poważnie. Patryk całe swoje dzieciństwo mieszkał w Ostródzie, gdzie jako skromny chłopak od najmłodszych lat pracował, aby wspomóc swoją rodzinę, która nie opływała w luksusach. Właśnie w jego rodzinnym mieszkaniu miał miejsce pożar, który zniszczył prawie wszystko.

Patryk podczas swojej krótkiej transmisji w sieci nie podał przyczyn wypadku. Te fakty model wyjawił podczas rozmowy z jednym z portali plotkarskich. Zatem już wiadomo, że do pożaru w Ostródzie doszło 8 lutego po godzinie 5:00 nad ranem, gdy wszyscy domownicy jeszcze spali:

Spaliła się część mieszkania. Jestem wdzięczny Bogu, że nikomu nic się nie stało. Aktualnie rodzina przebywa w zastępczym mieszkaniu. W chwili wybuchu pożaru była w domu trójka mojego rodzeństwa. Ja byłem dzień wcześniej odwiedzić rodzinę. Wszyscy spali. Była 5:30 – mówi Patryk na łamach Plotek.pl.

Jak do tej pory stwierdzono, że główną przyczyną pożaru było naruszenie konstrukcji budynku przez strażaków. Remont spalonego mieszkania rodziny Patryka potrwa około sześciu miesięcy.

Model zapewnia, że jego rodzina czuje się dobrze. Najważniejsze, że nikt nie ucierpiał. Jak sam dodał, jego najbliżsi mogą zawsze liczyć na pomoc i wsparcie z jego strony.

Intymny strzał prosto z łóżka! Patryk Grudowicz szpanuje owłosioną klatą przed największą gwiazdą „Top Model”! Ale fota!

Patryk Grudowicz w objęciach Kasi Szklarczyk przyłapany w klubie dla gejów! Jednak są parą?! [WIDEO]

Wielki sukces Patryka Grudowicza. To lepsze niż wygrana w „Top Model”!


Patryk Grudowicz - finał Fresh Fashion Awards 2017

Patryk Grudowicz - finał Fresh Fashion Awards 2017

Patryk Grudowicz zdradził do kogo należy jego serce

Patryk Grudowicz zdradził do kogo należy jego serce

Elegancki Patryk Grudowicz

Elegancki Patryk Grudowicz

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×