Ola Szwed dumnie eksponuje mocno zaokrąglony ciążowy brzuszek. Długo ukrywała radosne wieści

Ola Szwed

Ola Szwed

Ola Szwed jest w drugiej ciąży. Aktorka pokazała zdjęcie zaokrąglonego brzuszka. Uroczy kadr zebrał mnóstwo zachwytów. Gwiazda wygląda kwitnąco.

Ola Szwed odlicza dni do narodzin drugiego dziecka. Gwiazda radosne wieści przekazała 1 kwietnia, czyli w Prima Aprillis. Wielu fanów z dystansem przyjęło wiadomość, którą aktorka ostatecznie potwierdziła kilka dni później.

Mimo szczególnego stanu Szwed aktywnie spełnia się zawodowo. Na Instagramie chętnie relacjonuje kulisy pracy nad nowymi projektami. Przy okazji ostatniego z nich pokazała swój mocno zaokrąglony brzuszek.

Ola Szwed w drugiej ciąży. Pokazała pięknie zaokrąglony brzuszek

Pierwsze dziecko Oli Szwed przyszło na świat w styczniu 2015 roku. Synek Borys jest owocem miłości gwiazdy i sportowca Krzysztofa Białkowskiego. Para bardzo rzadko opowiada o życiu prywatnym, dlatego każda publikacja na stronie gwiazdy urasta do rangi wirtualnego hitu. Serwisy internetowe chętnie dzielą się fotografiami pierworodnego, które wcześniej zamieszcza dumna mama.

Już wkrótce rodzina 30-latki się powiększy. Sądząc po rozmiarze brzuszka, termin porodu Oli Szwed zbliża się wielkimi krokami. Na najnowszym kadrze gwiazda dumnie eksponuje swoje krągłości. Zdjęcie powstało w trakcie przerwy w studiu nagrań, w którym aktorka przygotowuje się do kolejnego przedsięwzięcia.

Ola najbardziej kojarzona jest ze swoich ról w telewizyjnych hitach takich jak Rodzina zastępcza czy Ranczo. Jej działalność artystyczna wykracza jednak poza szklany ekran. Szwed jest również piosenkarką, która w 2009 roku o mały włos, a z piosenką All my life pojechałaby na Eurowizję w Moskwie. W preselekcjach przegrała tylko z Lidią Kopanią.

Czyżby egzotyczna piękność zatęskniła za muzyką i rozpoczęła pracę nad nowym singlem? Na to wskazują hasztagi, jakimi opisała fotografię – „w studiu, muzyka, moja muzyka”. Frazami uzupełniła główną część wpisu:

Mama „na robocie”. Działamy!

Krągłości Oli skradły uwagę internautek, które zachwycają się nie tylko jej brzuszkiem, ale także sylwetką. Szwed w czasie drugiej ciąży prawie w ogóle nie przytyła. Nadal może pochwalić się smukłym wyglądem.

  • Cudooooowna! Promieniejesz Mamuśka!
  • Ciąża ci służy Oleńka.
  • Piękna figura.
  • W końcu koniec spekulacji. Gratulacje.

Wszystkie komplementy, jakie płyną pod adresem Oli szerokim strumieniem, są w pełni uzasadnione. Zobaczcie, jak ślicznie prezentuje się w okresie oczekiwania na poród.


Ola Szwed w drugiej ciąży

Ola Szwed w drugiej ciąży

Aleksandra Szwed urodziła

Aleksandra Szwed urodziła

Aleksandra Szwed w drugiej ciąży

Aleksandra Szwed w drugiej ciąży

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×