Ojciec Meghan Markle w ciężkim stanie. Wstrząsające zdjęcie ze szpitala obiegło światowe media

Meghan Markle i Thomas Markle

Meghan Markle i Thomas Markle

Złe wieści zza Oceanu. Ojciec Meghan Markle wylądował w szpitalu, gdzie znalazł się pod maską tlenową. Co dokładnie wiadomo na temat jego stanu zdrowia?

Meghan Markle książę Harry przed ponad dwoma laty wyprowadzili się ze Zjednoczonego Królestwa i oficjalnie zrzekli swoich funkcji w rodzinie królewskiej. Od tej pory przebywają w Stanach Zjednoczonych. Wraz z synkiem Archiem i córką Lilibet mieszkają w luksusowej willi w Santa Barbara na Zachodnim Wybrzeżu, skąd na odległość toczą spór z resztą royalsów.

Od początku Meghan nie była dla dynastii najlepszą kandydatką na żonę księcia. Wszystko przez to, że ma opinię celebrytki, a dodatkowo pochodzi z rozbitej rodziny. Jej relacje z ojcem, Thomasem, pozostawiają wiele do życzenia. Mężczyzna nawet nie został przez nią zaproszony na ślub. Niewątpliwie wpływ miało na to, że stale plotkował on na temat Meghan w mediach. W końcu przesadził na tyle, że kobieta postanowiła zupełnie się od niego odciąć i przestać utrzymywać z nim jakikolwiek kontakt, co skłoniło go do pewnych przemyśleń.

Chciałbym jeszcze raz powiedzieć, że przepraszam za to, co zrobiłem. To było dwa lata temu. To było dawno temu i na pewno próbowałem to naprawić. Historie w gazecie za każdym razem są dlatego, że nie miałem od ciebie wiadomości – publicznie zwrócił się do córki, prosząc ją o naprawę złych relacji. – Wiedzą, gdzie mieszkam, teraz jesteśmy bliżej siebie, prawdopodobnie dzieli nas 110 kilometrów. Więc jestem dostępny w każdej chwili, kiedy możemy się spotkać. Chciałbym się spotkać. Z pewnością chciałbym zobaczyć mojego wnuka.

Zmiana postawy nie trwała zbyt długo. W ubiegłym miesiącu znów uderzył w swoją córkę oraz w jej partnera. Ponadto zapowiedział, że poleci do Londynu na jubileuszu królowej Elżbiety II, by tam spotkać się z księciem Karolem, twierdząc, że ma z nim wiele wspólnego, ponieważ obaj panowie są źle traktowani przez swoje wyrodne dzieci.

Myślę, że mamy teraz dużo wspólnego. W zasadzie oboje jesteśmy olewani przez nasze dzieci. Więc tak, chętnie bym z nim porozmawiał. Jeśli to możliwe, byłoby świetnie – powiedział podczas jednego z ostatnich wywiadów.

Teraz już wiemy, że do podróży nie dojdzie ze względu na zły stan zdrowia Thomasa.

Ojciec Meghan Markle wylądował w szpitalu. Co się stało?

77-latek, podczas pobytu na wczasach w Tijuanie w Meksyku, wylądował w szpitalu, gdzie znalazł się pod maską tlenową. To nie pierwsze problemy ze zdrowiem seniora. Już w 2018 roku, na krótko przed ślubem córki, doznał ataku serca. Niestety nie wiemy, jaka jest przyczyna hospitalizacji. Nieoficjalnie wiadomo, że został on już przewieziony do szpitala w USA.

Zagraniczne serwisy internetowe obiegło też zdjęcie Thomasa, na którym widać go w chwili, gdy leży na noszach, w otoczeniu meksykańskich sanitariuszy. Mamy nadzieję, że jego stan zdrowia szybko się poprawi i będzie mógł wrócić do rodziny.

Co myślicie na temat konfliktu Meghan z ojcem?


Meghan Markle u Ellen DeGeneres

Meghan Markle u Ellen DeGeneres

Thomas Markle w Good Morning Britain

Thomas Markle w Good Morning Britain

Meghan Markle i książę Harry w Nowym Jorku

Meghan Markle i książę Harry w Nowym Jorku

Komentarze

 • Gość pisze:

  Pisze tam ze przeszedł ciężki udar.

  • Gość pisze:

   Doprawdy, i w tym „ciężkim udarze” pół siedzi na łóżku w przychodni i coś pisze na kartce , a ktoś kręci filmowa relację.ktora trafią do sieci?

 • Gość pisze:

  Taaa, udar, akurat?
  Chorelny ściemniacz!
  Ile mu tym razem Wootton kasy dal za ten cyrk?
  A Samanta rączki zaciera.
  Oni oboje jakby u Wootton na etacie byli.
  Co za ohydni ludzie.!

 • Gość pisze:

  Straszny grubas. Brzuch jak ciezarna slonica

 • Gość pisze:

  meganica pewnie otwiera szampana.

 • Gość pisze:

  Bo ja wiem czy takie wstrząsające..
  Natomiast przypomina mi to powtórkę sprzed ślubu, na którym miał być, a nabryzdzil z mediami i sprzedał im info o ślubie, a potem nagle się „rozchorował ” i nie dlatego, jak twierdził nie mógł przyjechać na slub, co nie przeszkadzało mu mieć pretensji do corki, że na slubie nie był.
  Teraz odgrażał się ze przyjedzie na Jubbly, bo chce sobie porozmawiać z krolowa i Karolem, co na bank było ustawka mediów, ale znowu go dopadły problemy zdrowotne. i to oczywiście znowu wina Meghan i Tuska:))

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×