Ojciec Meghan Markle grzmi w śniadaniówce. Mocne uderzenie po długiej przerwie może spodobać się rodzinie królewskiej. Tak odgrywa się na córce?

Thomas Markle w Goo Morning Britain

Thomas Markle w Goo Morning Britain

Thomas Markle pojawił się w Good Morning Britain. Po raz pierwszy powiedział o tym, dlaczego sprzedaje prasie historie o swojej córce, Meghan Markle.

Meghan od początku nie miała łatwo w rodzinie królewskiej. Tabloidy wymyślały na jej temat niestworzone historie. Nie zamierzała jednak im pobłażać i każdą sprawę stara się załatwiać z pomocą sądu i prawników. Spokoju nie dawał jej także ojciec, Thomas Markle, który odkąd dowiedział się, że jego córka zaręczyła się z księciem Harrym, uparcie próbował się z nią spotkać, a wszystkie swoje żale wylewał w mediach plotkarskich. Kiedy został zaproszony do Good Morning Britain wyjaśnił, dlaczego się do tego posunął.

Co powiedział Thomas Markle w Good Morning Britain?

W wywiadzie na wyłączność dla Good Morning Britain Thomas Markle, który nie rozmawiał z Meghan od 2018 roku, podzielił się z Piersem Morganem i Susanną Reid między innymi swoją reakcją na wywiad córki i Harry’ego u Oprah, w którym powiedziała, że ​​​​czuje się zdradzona decyzją ojca o rozmowie z prasą brukową.

Podczas rozmowy z Oprah, Meghan przypomniała sobie rozmowę, którą odbyła z tatą, który zaprzeczył, jakoby rozmawiał z prasą. Okazało się to nieprawdą. Powiedział, że przeprosił za to, co się wydarzyło co najmniej 100 razy, następnie dodał:

W sumie nigdy nie słyszałem niczego od Meghan i Harry’ego w żadnej formie ani przekazie. To granica. Jeśli nie otrzymam od nich wiadomości, zrobię kolejny artykuł dla prasy.

Zapytany, dlaczego nadal sprzedaje historie, powiedział:

Jeszcze nie słyszałem niczego od nich. Bardzo chciałbym usłyszeć to od nich. Nie powiedzieli mi: przestań rozmawiać z prasą. Zostałem odepchnięty za jeden wielki błąd, który popełniłem.

Stwierdzając, że wszyscy popełniamy błędy Markle wyjaśnił również powody, dla których napisał do prasy list o tym, co jest między nim a córką. Upierał się, że nadal troszczy się i bardzo kocha swoją córkę:

Najważniejsze jest to, że mnie nie straciła. Zawsze byłbym przy niej. Jestem przy niej teraz, jeśli mnie zechce.

Zapytany, co chciałby powiedzieć Meghan i Harry’emu, gdyby obserwowali jego rozmowę, Thomas, który mieszka obecnie około 110 kilometrów od swojej córki, powiedział:

Chciałbym jeszcze raz powiedzieć, że przepraszam za to, co zrobiłem. To było dwa lata temu. To było dawno temu i na pewno próbowałem to naprawić. Historie w gazecie za każdym razem są dlatego, że nie miałem od ciebie wiadomości – zwrócił sie do córki –  Wiedzą, gdzie mieszkam, teraz jesteśmy bliżej siebie, prawdopodobnie dzieli nas 110 kilometrów. Więc jestem dostępny w każdej chwili, kiedy możemy się spotkać. Chciałbym się spotkać. Z pewnością chciałbym zobaczyć mojego wnuka.

Podkreślił, że nigdy nie przestał kochać swojej córki.

Nigdy nie przestałem kochać mojej córki. Nie zawsze zgadzam się z tym, co robią moje dzieci, ale nigdy nie przestaję kochać moich dzieci. Z pewnością kocham Meghan. Może być na mnie zła i powiedzieć u Oprah, jaka jest zła, ale nadal jestem jej tatą – dodał.

Podczas wywiadu podzielił się również swoją opinią na temat rodziny królewskiej oraz komentarzami, które zostały poczynione na temat Archiego.

Mam wielki szacunek dla rodziny królewskiej. Nie sądzę, by brytyjska rodzina królewska była rasistowska. Nie sądzę, by Brytyjczycy byli rasistami – powiedział – Myślę, że to Los Angeles jest rasistowskie, Kalifornia jest rasistowska, ale nie sądzę, że Brytyjczycy są rasistami. Rzecz o tym, jakiego koloru będzie dziecko lub jak ciemne będzie dziecko, to, jak zgaduję i mam nadzieję, że mam rację, to było tylko bezmyślne pytanie od kogoś. To może być właśnie takie proste. Może to być ktoś, kto zadał głupie pytanie i wcale nie jest totalnym rasistą.

Padło także sporo gorzkich słów ze strony Thomasa Markle. Stwierdził, że Maghan bardzo się zmieniła, odkąd zaczęła się spotykać z Harrym. Podkreślił, że jest zdziwiony tym, że Harry porzucił rodzinę królewską. Uważa, że jedynym racjonalnym powodem są pieniądze, a książka na temat Sussexów nie powinna mieć tytułu Finding Freedom (Znajdując wolność), a Finding Money (Znajdując pieniądze).

Czy tym razem Meghan i Harry zareagują na medialne zaczepki Thomasa Markle?


Thomas Markle w Good Morning Britain

Thomas Markle w Good Morning Britain

Thomas Markle w Good Morning Britain

Thomas Markle w Good Morning Britain

Thomas Markle w Good Morning Britain

Thomas Markle w Good Morning Britain

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×