Gwiazdor „Stranger Things” dokonał coming outu. Opowiedział o nietypowej reakcji rodziny na to, że jest gejem

Stranger Things Noah Schnapp

Stranger Things Noah Schnapp

Nastoletni gwiazdor Stranger Things zdobył się na odważne wyznanie. Aktor wyjawił fanom, że jest gejem. Zdradził też bardzo nietypową reakcję najbliższej rodziny. 

Stranger Things to serial, który stał się międzynarodowym hitem Netflixa. Jest to historia osadzona w latach 80. Opowiada o grupie nastolatków, którzy nieustannie walczą ze złymi siłami nadprzyrodzonymi. Widzowie doczekali się już czterech sezonów tej kultowej produkcji. Fani z zapartym tchem śledzą losy bohaterów tego formatu, czyli: Joyce (Winona Ryder), Willa (Noah Schnapp), Jonathana (Charlie Heaton) i Jedenastki (Millie Bobby Brown).

Dla całego grona młodej obsady serial ten stał się furtka do dalszej kariery. Zdobyli oni popularność, jaka im się nie śniła, a na brak kolejnych propozycji z branży zdecydowanie nie mogą narzekać. Najwięcej na roli w Strangher Things zyskała Millie Bobby Brown, która stała się wręcz twarzą serialu. Nie mniejszym zainteresowaniem jako aktor cieszy się 18-letni Noah Schnapp. W ostatniej części produkcji Netflixa jego bohater zaczął przejawiać zainteresowanie tą samą płcią, a Noah potwierdził domysły fanów o orientacji Mike’a.

W tym sezonie jest dość oczywiste, że Will czuje coś do Mike’a. Sugerowane to było już w poprzednich sezonach, nawet w pierwszym, a wątek ten powoli się rozwijał. W czwartym sezonie gram już po prostu postać, która kocha swojego najlepszego przyjaciela i nie wie, czy zostanie zaakceptowana. Czuje się jak pomyłka, która nie pasuje do reszty. Will zawsze się tak czuł – mówił w jednym z wywiadów.

Noah Schnapp ze Stranger Things dokonał coming outu

Okazuje się, że Noah ma sporo wspólnego z postacią, w którą się wciela. Nastoletni aktor zdecydował się pomimo wielu obaw dokonać coming outu. Opublikował na TikToku nagranie, w którym ujawnił swoją homoseksualną orientację i przynależność do środowiska LGBT. Okazuje się, że najbliższa rodzina przyjęła to ze spokojem, ponieważ domyślali się tego już od dawna.

Kiedy po 18 latach życia w strachu w końcu powiedziałem mojej rodzinie i przyjaciołom, że jestem gejem, a oni stwierdzili, że wiedzą – wyznał na TikToku.

@noahschnapp

I guess I’m more similar to will than I thought

♬ original sound – princessazula0

Pod nagraniem Noah znalazło się mnóstwo gratulacji od fanów, którzy podziwiają go za odwagę.

Jesteście fanami serialu Stranger Things?


Noah Schnapp jest gejem

Noah Schnapp jest gejem

Finn Wolfhard, Noah Schnapp, Gaten Matarazzo, Caleb McLaughlin, Stranger Things - Emmy 2017

Finn Wolfhard, Noah Schnapp, Gaten Matarazzo, Caleb McLaughlin, Stranger Things - Emmy 2017

Stranger Things

Stranger Things

Komentarze

  • martencja pisze:

    Czy to jeszcze jest jakiś temat tabu? W dzisiejszych czasach przyznawać się do geja to już nie jest modne. To obciach robić z tego jakąkolwiek sensację. A oni ciągle myślą, że mają jakąś misję do spełnienia. Buchacha

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×