Netflix – świąteczne filmy. Co oglądać w Boże Narodzenie? Najlepsze propozycje na 2021 rok

Świąteczne filmy na Netflixie

Świąteczne filmy na Netflixie

Świąteczne filmy na Netflixie. Co oglądać w Boże Narodzenie 2021? Zobacz listę propozycji przygotowanych przez naszą redakcję.

Święta Bożego Narodzenia to czas, kiedy chętnie oglądamy tematyczne filmy. Co jednak zrobić, gdy w telewizji nie ma nic, co by nas zainteresowała? Najlepszą alternatywą jest sięgnięcie po zasoby Netflixa. Platforma przygotowała w tym roku szereg tematycznych filmów. Przedstawiamy listę najlepszych bożonarodzeniowych propozycji do obejrzenia w serwisie. Co w święta oglądać na Netflixie?

Kalifornijskie święta. Światła miasta

Kalifornijskie święta. Światła miasta to kontynuacja hitu Kalifornijskie święta. Film opowiada historię Callie i Josepha. Tłem ich romansu jest słoneczne Zachodnie Wybrzeże USA.

Nigeryjskie święta

Nigeryjskie święta to produkcja wprost z Czarnego Lądu. Film stanowi przyjemną komedię o relacjach rodzinnych. W tle rywalizacja pomiędzy synami o nagrodę od matki.

Last Christmas

Last Christmas opowiada o młodej Kate, która pracuje jako elf, ale w ogóle nie czuje magii świąt aż do czasu, kiedy poznaje Toma, który zmienia jej życie o 180 stopni.

Holiday

Holiday to komedia w gwiazdorskiej obsadzie. Grają w niej m.in. Cameron DiazKate Winslet Jude Law. Poznamy w niej losy kobiet mierzących się z niewiernymi mężami.

W krzywym zwierciadle: Witaj, Święty Mikołaju

W krzywym zwierciadle: Witaj, Święty Mikołaju to część cyklu komediowego. Film stanowi historię świąt organizowanych przez pechowego ojca.

Wesołych świąt

Wesołych świąt to zwariowany film z Danny’m DeVito. Główny bohater  zamierza w nim stworzyć ozdoby świąteczne, które będą widoczne z… kosmosu.  Nie skończy się to dobrze!

Kronika świąteczna

Kronice świątecznej zobaczycie m.in. Kurta Russela. Aktor wcielił się w nim w postać Świętego Mikołaja. Bohater z Laponii będzie musiał poradzić sobie z problemem rozbitych sań.

Święta z widokiem

Święta z widowiskiem to kanadyjski romans. Poznacie w nim losy pięknej menadżerki restauracji i przystojnego kucharza. Czy święta połączą ich na zawsze…?

Wieczny singiel

Wieczny singiel to pozycja z repertuaru kina LGBT. Opowiada o chłopaku, który prosi przyjaciela, by udawał jego partnera podczas świątecznego spotkania z rodziną. Do czego to doprowadzi?

Prezenty z nieba

Prezenty z nieba rozgrywają się w bazie wojskowej. Nawet koszary mogą stać się miejscem narodzin wielkiego uczucia. Idealny film dla par!

Święta, święta i… znowu święta

Główny bohater produkcji Święta, święta i… znowu święta to zgorzkniały mężczyzna, który nienawidzi świąt – zrządzenie losu sprawiło, że będzie je musiał przeżywać codziennie!

Święta u Christmasów

Święta u Christmasów to wzruszająca opowieść o czwórce skłóconych sióstr, które zostały zmuszone do tego, żeby w szybkim czasie zakopać topór wojenny.

Świąteczny rycerz

Świątecznym rycerzu zapoznamy się z historią średniowiecznego rycerza, który w magiczny sposób przenosi się do Ameryki w XXI wieku! Zakocha się tam bez opamiętania.

Grinch: świąt nie będzie

Fabuły filmu Grinch: świąt nie będzie chyba nikomu nie trzeba powtarzać! Przypomnijcie sobie przygody  Grincha, który robił wszystko, by zakłócić przebieg świąt! W roli tytułowej: Jim Carrey.

Zamiana z księżniczką

Zamiana księżniczka to hit ostatnich lat. Film doczekał się dwóch kontynuacji. O czym opowiada pierwsza część? O losach zwykłej Amerykanki, która na czas świąt zamieniła się z arystokratką.

Świąteczny książę

Świąteczny książę to film familijny o dziennikarce, która zostaje wysłana za granicę, aby przygotować materiał o księciu szykującego się do roli króla. Czy magia świąt ich połączy…?

Elf

Elf to kultowa komedia z Willem Ferrelem. Poznamy w nim elfa, który opuścił Biegun Północny i wyjechał do Nowego Jorku. Podróż po Ameryce będzie pełna niespodzianek.

Klaus

Klaus to świąteczna bajka. Akcja animacji rozgrywa się w XIX-wiecznej Skandynawii i przedstawia alternatywną teorię pochodzenia Świętego Mikołaja. Dobre dla małych i dużych!

 


Kalifornijskie święta: Światła miasta

Kalifornijskie święta: Światła miasta

Last Christmas

Last Christmas

Holiday

Holiday

Komentarze

  • Gość pisze:

    Fajny skrót 👏coś sobie wybiorę w święta do kawusi 🌲🌲

  • Gość pisze:

    Taki lajf kevin fiona i new amsterdam wystarczą jedna tv nie będzie nam rządzic taki deal ta jasne ciekawe co na to kevin ha ha kiedys robotnicy z gdanska a dz4ś zwykli obywatele wolimy podatnicy ha ha tata zgadzasz się pewnie córciu yoo hoo ale ja nie a kto cie pyta gnomeo ha ha i to tyle

  • Gość pisze:

    Same kiszki

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×