Nietypowy gość na koncercie Adele wbiegł na scenę. Cała sytuacja skończyła się płaczem

Specjalny gość pojawił się na koncercie Adele. Jak zareagowała brytyjska piosenkarka? O kogo chodzi? Sami się zdziwiliśmy!

Adele to gwiazda światowego formatu. Co prawda, pochodzi ze Zjednoczonego Królestwa, ale jest znana na niemal całym świecie. Jej płyty zawsze sprzedają się jak świeże bułeczki w miejscach takich jak: Stany Zjednoczone, Kanada, Australia, Nowa Zelandia, Europa Zachodnia. Jej ostatni album ukazał się w 2016 roku. Później przyszła pora na kilkuletnią przerwę.

Piosenkarka musiała uporządkować swoje życie prywatne. Wiele się w nim wydarzyło. Adele toczyła konflikt z własnym ojcem, przeszła przez rozwód i samotnie wychowywała synka. Niedawno stanęła na nogi: poprawiła relacje z najbliższymi i znalazła nowego partnera, który często pojawia się u jej boku w miejscach publicznych.

Osiągnięcie spokoju ducha pozwoliło jej przygotować nową płytę. Krążek pt. 30 został oddany do sprzedaży 19 listopada tego roku. Wydawnictwo było promowane przez singiel Easy on Me. Z okazji premiery Adele… zaproponowała, aby Spotify wprowadził zmiany w ten sposób, żeby piosenki z jej albumu nie mogły być odtwarzane w losowy sposób. Skąd taki pomysł?

To była jedyna prośba, jaką miałam w naszej ciągle zmieniającej się branży! Nie tworzymy albumów z taką starannością i nie bez powodu myśleliśmy o naszej liście utworów. (…) Nasza sztuka opowiada historię, a nasze historie powinny być słuchane tak, jak zamierzaliśmy. Dziękuję Spotify za wysłuchanie – wytłumaczyła za pośrednictwem social mediów.

Nietypowa prośba do Spotify to niejedyny pomysł na promocję płyty. Międzynarodowa gwiazda w niedzielę pojawiła się w programie An Evening With Adele w ITV.

Nietypowy gość na koncercie Adele. Kto to taki?

Podczas grania koncertu Adele została zapytana o to, czy miała kogoś, kto wspierał ją, kiedy była młodsza. Piosenkarka odpowiedziała:

Miałam nauczycielkę w Chestnut Grove, która uczyła mnie języka angielskiego, pannę McDonald.

Wytłumaczyła też, w jaki sposób belferka wpłynęła na jej późniejsze życie i karierę:

Była tak mega fajna, tak wciągająca… Naprawdę jej na nas zależało i wiedzieliśmy, że się o nas troszczy.

Chwilę po tym, jak tłum zaczął wiwatować, okazało się, że nauczycielka jest wśród publiczności i są z nią jej dzieci! Adele, gdy ją zobaczyła, rozpłakała się za szczęścia. Obie kobiety spotkały się na scenie. Piosenkarka dziękowała jej za zaangażowanie w dawnych latach. Filmik ze wzruszającego spotkania możecie zobaczyć pod poniższym linkiem.

Też macie nauczycieli, których wspominacie z taką estymą?  A może nie trafiliście na fajnych pedagogów i z zazdrością patrzycie na Adele?


Adele. Spotkanie z nauczycielką

Adele. Spotkanie z nauczycielką

Adele. Spotkanie z nauczycielką

Adele. Spotkanie z nauczycielką

Adele. Spotkanie z nauczycielką

Adele. Spotkanie z nauczycielką

Komentarze

 • Ciotka Klotka pisze:

  Bardzo naturalnie Adelle prowadzi ten koncert,nie jak jakaś diva tylko normalna babeczka,bardzo fajnie 🙂 dla mnie piękna kobieta z przecudnym głosem,obyśmy mieli okazję posłuchać jeszcze niejednego jej albumu 💜

 • G. M. pisze:

  A ja byłem przekonany że chodziło o Kingę Rusin.

 • Ciekawy pisze:

  Nikt nie zmusza cię do oglądania ludzi, ktorych nie lubisz, słuchania muzyki, która ci się nie podoba, itd… Masz w ogóle jakieś wnętrze, hobby, robisz coś co czyni cię spełnionym szczęśliwym człowiekiem? Oprócz strzelania jadem wkoło i poniżania tych, którym do pięt nie dorastasz?

 • Gość pisze:

  A ta znowu ryczy

 • Gość pisze:

  Co ty człowieku z tym lajfem ?? chory jesteś to się lecz! a nie tyłek innym zawracasz

 • Gość pisze:

  Taki lajf nie ma czego zazdroscić to nie przedszkole kebab i frytki proszę nie kaźdy musi słuchac muzyki oglądac filmy czytać ksiązki gwiazd inni wolą iśc na spacer z dziećmi a nie marnować czas na pierd..ły albo przewijać je na podłodze w kiblu w restauracji bo szkodza siedźenia w mietku dlatego baba jaga a nie byle co powodzenia i to tyle

  • Konrad pisze:

   Ale jesteś zawistny, człowieku. Nie musisz tego czytać, skoro nie znosisz zdolniejszych i szczęśliwszych od ciebie. Odpuść i zacznij robić coś ze swoim życiem, żeby innym nie zazdrościć.

  • Remik pisze:

   Tyle w tobie zawiści, aż cud, że się nią nie zadusisz. Dla odmiany zajmij się sobą. Potrafisz?

 • Gość pisze:

  Taki lajf nie ma czego zazdroscić to nie przedszkole kebab i frytki nie kaźdy musi słuchac muzyki oglądac filmy czytać ksiązki gwiazd inni wolą iśc na spacer z dziećmi a nie marnować czas na pierd..ły albo przewijać je na podłodze w kiblu w restauracji bo szkodza siedźenia w mietku dlatego baba jaga a nie byle co powodzenia i to tyle

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×