Adele wróciła! Nowa piosenka „Easy on me” już w sieci. W teledysku rozprawia się z byłym mężem

Adele

Adele

Adele wróciła z nową piosenką Easy on me. Teledysk, który miał swoją premierę kilka godzin temu, już zdobył miliony wyświetleń. Jak zareagowali na niego internauci?

Adele przez kilka lat żyła na świeczniku. Regularnie koncertowała, a każdy z jej występów przyciągał prawdziwe tłumy wiernych fanów. W pewnym momencie podjęła decyzję, by odsunąć się w cień. W tym czasie rozstała się z mężem, Simonem Koneckim, a także skoncentrowała się na wychowywaniu ich wspólnego syna, Angelo.

Piosenkarka postanowiła też zadbać o sylwetkę. Przeszła na specjalną dietę, dzięki której schudła aż 40 kilogramów. Chociaż przez długi czas nie komentowała swojej metamorfozy, niedawno przerwała milczenie. Na ten temat wypowiedziała się w nowych numerach magazynu Vogue w Stanach Zjednoczonych i Wielkiej Brytanii. Podkreśliła, że nie relacjonowała przemiany w sieci, bo zrobiła to dla siebie, a nie dla innych:

Ludzie są zszokowani, ponieważ nie dzieliła z nimi mojej „podróży”. Przywykli do tego, że wszystko dokumentuje się na Instagramie. Zrobiłam to dla siebie, nie dla nikogo innego, więc dlaczego miałabym o tym informować? Nie uważam tego za fascynujące. To moje ciało.

Adele: piosenka Easy on me. Co widać w teledysku?

Bardziej niż odmieniona sylwetka Adele, fanów gwiazdy interesują jej nowe piosenki. Po kilkuletniej przerwie sympatycy doczekali się utworu Easy on me, którego fragmenty artystka kilka dni temu pokazała w sieci. Utwór zaczyna się od solówki piania. Potem wchodzi wokal, który brzmi:

Nie ma złota w tej rzece, w której od zawsze myłam ręce. Wiem, że w tych wodach jest nadzieja, ale nie mogę się do tego zmusić, by płynąć, kiedy tonę w tej ciszy. Kochanie, wpuść mnie.

Trudno oprzeć się wrażeniu, że w nowej piosence gwiazda rozlicza się z przeszłością i zamyka etap nieudanego małżeństwa. Na początku teledysku widać, jak pakuje walizki i wyprowadza się z domu, który trafia na sprzedaż. W kolejnych scenach mija młodą parę, na którą patrzy z dystansem. Wspomniane kadry są czarno-białe. W pewnym momencie teledysk nabiera barw i pojawiają się kolorowe ujęcia. Być może jest to dowodem na to, że zaakceptowała sytuację, w jakiej się znalazła.

Chociaż od premiery teledysku minęło zaledwie kilka godzin, już zdobył on ponad 11 milionów wyświetleń na YouTube. Internauci w komentarzach nie szczędzą też komplementów i podkreślają, że na taką Adele czekali:

  • Co za piękny utwór. Cudowny.
  • Adele wróciła w wielkim stylu. Brawo!
  • Jaki Adele ma przecudowny głos. Przepiękne słowa i muzyka.

Piosenka Easy on me jest zapowiedzią nowej płyty Adele30, która wkrótce powinna trafić do sprzedaży.

 


Adele - Easy on me

Adele - Easy on me

Adele - Easy on me

Adele - Easy on me

Adele - Easy on me

Adele - Easy on me

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×