Adele ma zastrzeżenia do Spotify. Zażądała zmian, które raczej nie spodobają się użytkownikom. Co jej przeszkadza?

Adele

Adele

Adele po kilkuletniej przerwie wróciła na scenę z nowym albumem. W związku z premierą nowego krążka zwróciła się do Spotify z prośbą o wprowadzenie istotnych zmian w aplikacji. Jakich?

Adele jest wokalistką światowej sławy, która ma na swoim koncie wiele hitów. Nie tylko ma niesamowity głos, ale i ogromny talent do tworzenia emocjonalnych utworów, które w krótkim czasie podbijają serca słuchaczy. Jak dotąd wydała trzy albumy studyjne, a po kilkuletniej przerwie wróciła z kolejnym krążkiem, który miał swoją premierę 19 listopada. Jeszcze przed tym udzieliła kilku wywiadów, w których przyznała, że w ostatnim czasie jej życie bardzo się zmieniło.

W trakcie tej drogi poznałam wiele trudnych prawd o sobie. Porzuciłam wiele warstw, ale także otoczyłam się nowymi. Odkryłam naprawdę przydatne i pełnowartościowe sposoby myślenia, którymi się kieruję i czuję, że wreszcie znalazłam swoje uczucia. Jestem w stanie zaryzykować stwierdzenie, że nigdy w życiu nie czułam się tak spokojna. I dlatego jestem wreszcie gotowa wydać ten album.

Artystka zapowiedziała nową płytę piosenką Easy on me, która w kilka godzin od publikacji w sieci została okrzyknięta hitem. Fani twórczości gwiazdy mogą już swobodnie wysłuchać wszystkich utworów, które znalazły się na krążku m.in. na Spotify. Adele postanowiła skierować roszczenia do twórców aplikacji, które będą miały ogromny wpływ na jej funkcjonowanie.

Adele ma zastrzeżenia do funkcjonalności Spotify

Jeszcze przed premierą było wiadomo, że na najnowszej płycie znajdzie się 12 piosenek, które mają dla piosenkarki szczególne znaczenie. Z tego też powodu zaznaczyła, że zależy jej na tym, aby były one słuchane, jako całość, ponieważ przedstawiają, jak żmudną pracę wykonała przy reorganizacji swojego dotychczasowego życia, serca i domu.

W związku z powyższym postanowiła zwrócić się do twórców Spotify ze szczególną prośbą. Dotyczy ona możliwości odtwarzania piosenek znajdujących się na jej najnowszym krążku według określonej przez nią kolejności poprzez usunięcie przycisku odtwarzania losowego.

To była jedyna prośba, jaką miałam w naszej ciągle zmieniającej się branży! Nie tworzymy albumów z taką starannością i nie bez powodu myśleliśmy o naszej liście utworów.

Po interwencji gwiazdy opcja ta została usunięta, jednak nadal można odtwarzać jej singli w zmienionej kolejności. Wystarczy kliknąć pojedynczy utwór z albumu, a następnie wybrać kolejny. Przycisk losowego odtwarzania nadal pojawia się także na listach odtwarzania. Mimo to Adele jest usatysfakcjonowana szybką reakcją Spotify, czemu dała wyraz we wpisie zamieszczonym na Twitterze.

Nasza sztuka opowiada historię, a nasze historie powinny być słuchane tak, jak zamierzaliśmy. Dziękuję Spotify za wysłuchanie.

Wysłuchaliście już wszystkich utworów z najnowszego krążka Adele? Który spodobał się wam najbardziej?


Adele na imprezie promującej płytę(1)

Adele na imprezie promującej płytę

Adele na imprezie promującej płytę

Adele na imprezie promującej płytę

Zaręczyny na koncercie Adele

Zaręczyny na koncercie Adele

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×