Miley Cyrus zachwyciła się Edytą Górniak! Opublikowała na swoim Instagramie film z diwą! Zobaczyło go prawie 100 milionów ludzi! [WIDEO]

Miley Cyrus i Edyta Górniak

Miley Cyrus i Edyta Górniak

Miley Cyrus na swoim Instagramie opublikowała filmik z Edytą Górniak w roli głównej. Zobacz, jak to się stało, że polska diwa została wyróżniona przez amerykańską gwiazdę, której profil obserwuje prawie 100 milionów internautów.

Miley Cyrus na początku lipca wydała teledysk do piosenki Mother’s Daughter, który nie tylko błyskawicznie rozbrzmiał w stacjach radiowych na całym świecie, ale także cieszy się sporą popularnością wśród fanów w sieci. Chociaż został opublikowany dopiero tydzień temu, już zanotował 29 milionów wyświetleń.

By jeszcze bardziej wypromować utwór, Miley Cyrus zachęciła fanów do tego, by nagrali własny klip do tej piosenki. Tego wyzwania podjęła się m.in. Edyta Górniak. Gwiazda na swoje Instastory wrzuciła filmik, na którym w rytm głosu Miley, pokazuje przepięknie wykonany makijaż.

Pomysł ten tak spodobał się amerykańskiej gwieździe, że postanowiła udostępnić go na swoim profilu na Instagramie. Dzięki temu poczynania Górniak zobaczyło prawie 100 milionów widzów, którzy zachwycić się mogli przepiękną urodą diwy.

Ciekawi jesteśmy, czy przy tej okazji Miley zapoznała się z profilem Edyty. Duet amerykańskiej gwiazdy z Górniak z pewnością byłby ciekawym muzycznym połączeniem.

Zobacz: Edyta Górniak zaszyła się na odludziu! Uciekła jak najdalej stąd! Pokazała zdjęcie, ale nikt nie potrafi zlokalizować, gdzie jest!

Zobacz: Edyta Górniak z muskularnym Tomaszem Mazurkiewiczem przyłapani pod domem diwy! Te zdjęcia mówią wszystko o ich relacji!

Zobacz: Gorąca Edyta Górniak w mikroszortach na mokrej trawie! Gwiazda w mokrym podkoszulku, z seksownymi pośladkami i bez makijażu na zdjęciach paparazzi wyglądała obłędnie


Edyta Górniak zauważona przez Miley Cyrus

Edyta Górniak zauważona przez Miley Cyrus

Miley Cyrus zauważyła Edytę Górniak

Miley Cyrus zauważyła Edytę Górniak

Edyta Górniak i Tomasz Mazurkiewicz przyłapani przez paparazzi

Edyta Górniak i Tomasz Mazurkiewicz przyłapani przez paparazzi

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×