Michele Morrone jest zakochany po uszy! Przystojniaka z „365 dni” usidliła gorąca brunetka! Kim jest piękność?

Michele Morrone jest zakochany

Michele Morrone jest zakochany

Michele Morrone jest zakochany! W sieci pojawiły się nagrania aktora z nową partnerką, a po dochodzeniu fanów nie można mieć cienia wątpliwości, że serce przystojnego Włocha jest zajęte. Jego wybranka to prawdziwa piękność.

Michele Morrone za sprawą roli Dona Massima Torricelliego w ekranizacjach powieści 365 dni Blanki Lipińskiej zdobył międzynarodową sławę. Początkowo wahał się, czy zagrać w tak odważnym filmie.

Zdecydowałem się zaangażować w ten film, choć oczywiście musiałem tę decyzję przemyśleć. To była dla mnie okazja, by wyjść poza Włochy, zacząć międzynarodową karierę. I jak widać, opłacało się – powiedział w rozmowie z Dziennikiem Zachodnim.

Od momentu, w którym zagrał mafiozo, jego kariera nabrała rozpędu, a on ma grafik wypchany po brzegi. Niestety nie miał takiego szczęścia w życiu prywatnym. 31-latek jest ojcem dwóch synów: 8-letniego Marcuda i 4-letniego Brado. Przez długi czas miał z nimi utrudniony kontakt, przez to, że ich matka, Libanka Rouba Saadeh, wywiozła ich do swojego kraju.

Z powodu depresji chciałem rzucić pracę, aktorstwo, muzykę. Chciałem znaleźć zwykłą, niewymagającą pracę. Na dwa miesiące zatrudniłem się jako ogrodnik w małej miejscowości. Czułem, że coś jest ze mną nie tak – wyznał wówczas.

Obecnie sytuacja się unormowała, a on może skupiać się na pracy. Michele niedawno gościł na pokazie Dolce & Gabbana na Mediolańskim Tygodniu Mody. Na tym samym evencie pojawiła się Khloe Kardashian. Amerykańska gwiazda ochoczo zapozowała do zdjęć z przystojnym Włochem. Na niektórych z nich było widać, jak przytulają się i dotykają, co wywołało spekulacje na temat ich romansu. Okazało się jednak, że to na prośbę D&G zapozowali razem do zdjęć.

Teraz już jednak nie ma wątpliwości, że przystojniak jest zakochany.

Michele Morrone jest zakochany. Kim jest jego wybranka?

Dowody na to, że serce Michele Morrone nie jest już wolne, pojawiły się w sieci. Najpierw fani aktora spekulowali na temat brunetki, która pojawiła się u jego boku. Potem na Tik Toka wpadły filmiki z jarmarku świątecznego w Zurychu.

@robin.celina

michele morronr in zurich with his girlfriend 😭😭 #michelemorrone #365 #365dni #365days #zurich

♬ original sound – Diego R

Na tym wideo widać ich jeszcze wyraźniej.

@studyhacks.ch

🎄❄️ All I want for Christmas… #michelemorrone #365days #massimo #massimotorricielli #zurich #fy #hot #christmasmarket @michelemorrone

♬ I See Red – Everybody Loves An Outlaw

Aktorowi towarzyszyła najprawdopodobniej Moara Sorio, szwajcarska modelka, którą można zobaczyć między innymi w reklamie biżuterii. Jedna z fanek pod filmem, na którym widać Michele’a i jego partnerkę, napisała, że aktor jakiś czas temu opublikował wzmiankę o modelce na swoim Instagramie.

To Moara Sorio. Ta sama Moara, którą opublikował kilka tygodni temu w swojej relacji na Instagramie – pisała.

O dodała, odpisując na pytania ciekawskich internautów:

Napisał po prostu „Moara” na czarnym tle, a później zaczął publikować różne piosenki i dziwne treści o tym, dlaczego nie może mu wyjść z głowy.

Ktoś zasugerował, że to tak naprawdę to jego kuzynka.

Nie, to nie jego kuzynka. Sam powiedział wszystkim, że jest jego dziewczyną i nawet całowali się tuż przed tym, kiedy powstało to nagranie – wyjaśniła jedna z fanek.

Też ich widziałam i zapytałam o zdjęcie, ale powiedział, że nie chce fotki, ponieważ jest ze swoją dziewczyną – dodała inna.

Wygląda na to, że serce przystojniaka jest zajęte, a Morrone wygląda na zakochanego po uszy. Zresztą na jego Instagramie w relacji także pojawiły się wspólne chwile z Sorio. Aktor opublikował kilka zdjęć, na których pozuje wpatrzony w brunetkę. Wyznał też, że miłość jest piękna oraz że miłość jest życiem, co niechybnie oznacza, że Morrone jest zakochany. Opublikował również wizerunek pięknej dziewczyny, podpisując go słowami moja. Zajrzyjcie do naszej galerii i zobaczcie, jaka z nich piękna para.


Michele Morrone z partnerką

Michele Morrone z partnerką

Michele Morrone z partnerką

Michele Morrone z partnerką

Michele Morrone z partnerką

Michele Morrone z partnerką

Komentarze

  • Gość Małgorzata z Polski pisze:

    Od dłuższego czasu widziałam tęsknotę i ból w oczach Michele. Teraz jest radosny i spokojny. Nawet jego uśmiech jest cieplejszy. Miłość to wielka siła, która potrafi uzdrowić ciało i duszę. Mam wielką nadzieję, że miłość Michele jest odwzajemniona i będzie trwała bardzo długo. On zbyt długo był samotny i żył w podróży. Każdemu wolno kochać i mieć tą drugą połówkę. Dbajcie o siebie nawzajem a ja cieszę się razem z Wami.

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×