Michele Morrone wpadł na Kardashiankę. O ich reakcjach na swój widok rozpisują się światowe media. Kto by pomyślał, że tak to się skończy

Michele Morrone

Michele Morrone

Michele Morrone i Khloe Kardashian spotkali się w Mediolanie na Tygodniu Mody. Fani natychmiast to zauważyli i już mają plan dla tych dwojga.

Khloe Kardashian przez długi czas miała nieco pełniejsze kształty, przez co przyległa do niej łatka „największej Kardashianki”. By się jej pozbyć, zaczęła bardzo dbać o swoją sylwetkę. Od wielu lat pracuje nad nią w pocie czoła, pod czujnym okiem trenerów i dietetyków. Wszystko relacjonuje w social mediach, gdzie regularnie publikuje zdjęcia wyrzeźbionej figury.

Kardashian, podobnie jak znane siostry, nie szczędzi internautom zdjęć ze swojej codzienności. Pokazuje swoje bajeczne życie, ale nie jest tajemnicą, że nie ma szczęścia w miłości. Ma dwoje dzieci z niewiernym partnerem, Tristanem Thompsonem. Celebrytka nie skupiła się jednak tylko na niedawno narodzonym synku.  Pojawiła się na Mediolańskim Tygodniu Mody na pokazie Dolce & Gabbana. Obok niej zasiadł Michele Morrone, który międzynarodową sławę zyskał dzięki filmom na podstawie powieści Blanki Lipińskiej 365 dni.

Fani natychmiast zauważyli ten fakt i już mają plan dla tych dwojga.

Michele Morrone i Khloe Kardashian razem na pokazie mody

Michele Morrone oczywiście pochwalił się w mediach społecznościowych fotografią z Khloe Kardashian. Na zdjęciu obejmuje ją w talii i patrzy na nią z ukosa, swoim charakterystycznym spojrzeniem. W dłoni trzyma kieliszek do wina. Kardashianka w obcisłym stroju i w przeciwsłonecznych okularach wyglądała na bardzo zadowoloną ze skierowanej na siebie uwagi przystojniaka.

Na TikToku zaczął nawet krążyć filmik z pokazu Dolce & Gabbana, na którym widać, jak celebrytka i siedzący obok niej aktor rozmawiają ze sobą, a Khloe żywo gestykuluje. Internauci natychmiast wymyślili plan dla tych dwojga i piszą:

Massimo, prosimy, porwij Khloe i spraw, żeby się w tobie zakochała w 365 dni, żeby mogła w końcu zapomnieć o tym zdrajcy Tristanie – czytamy na TikToku.

Oczywiście nawiązują do roli Morrone w filmach z cyklu 365 dni. Jak myślicie udałoby się – Khloe i Michele razem? Zajrzyjcie do naszej galerii, tam też zdjęcie z najsłynniejszą z sióstr – Kim Kardashian.


Michele Morrone i Khloe Kardashian

Michele Morrone i Khloe Kardashian

Michele Morrone i Kim Kardashian

Michele Morrone i Kim Kardashian

Michele Morrone i Nima Benati

Michele Morrone i Nima Benati

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×