Ciężarna żona Michała Wiśniewskiego w centrum uwagi na evencie! Jej brzuszek sfotografowano ze wszystkich stron

Pola i Michał Wiśniewscy

Pola i Michał Wiśniewscy

Michał Wiśniewski i jego ciężarna żona Pola Wiśniewska na premierze filmu Xawerego Żuławskiego Apokawixa. Jak wyglądali? Czy widać już krągłości u kobiety?

W warszawskim kinie Helios odbyła się premiera filmu Apokawixa w reżyserii Xawerego Żuławskiego. Wśród gwiazd, które pojawiły się na pokazie, można było dostrzec Michała Wiśniewskiego i jego żonę Polę Wiśniewską. Jak wyglądali?

Michał Wiśniewski i Pola Wiśniewska na premierze filmu Apokawixa

Michał Wiśniewski ma za sobą cztery nieudane małżeństwa. Jego pierwszą żoną była Magda Femme, kolejną Mandaryna, z którą doczekał się dwojga dzieci. Trzecia była Anna Świątczak, z którą ma dwie córki. Następnie stracił głowę dla Dominiki Tajner, której mężem był przez siedem lat.

Swój najnowszy związek na samym początku trzymał w tajemnicy. Relacja z Polą narodziła się z dala od mediów i kolorowej prasy. Dopiero gdy zakochani byli po ślubie, Michał zdradził, że ma piątą żonę i po raz piąty zostanie ojcem. Dwa lata temu para doczekała się syna Falco. Dziś Wiśniewscy odliczają dni do narodzin kolejnego potomka.

Michał i Pola niedawno odnowili przysięgę małżeńską. Z tej okazji wyprawili huczne wesele, łącząc je z obchodami 50. urodzin muzyka. W sieci pochwalili się zdjęciami z tego wyjątkowego dnia, a kiedy emocje jeszcze nie opadły, zdradzili, że ich rodzina się powiększy.

Michał w rozmowie z Faktem wyjaśnił, że już wcześniej wiedzieli o ciąży.

Choć to zdjęcie było zrobione miesiąc temu, napisaliśmy dopiero teraz, bo wszystko jest już potwierdzone, serduszko bije. To początek, ale bardzo się cieszymy, bo wszystko jest zdrowo i prawidłowo – powiedział Michał.

Pozytywny test ciążowy otrzymał od swojej żony w prezencie na 50. urodziny:

Test dostałem od żony na pięćdziesiątkę. Mam teraz najlepszy okres w życiu, bo jestem kochany, wszystko mi się w miarę układa. Był bardzo udany jubileusz, nowa płyta, biografia Ich Troje. Krótko mówiąc, jestem szczęśliwy, realizuję się – dodał.

W czwartek Wiśniewski razem z Polą pojawili się na premierze filmu. Żona artysty postawiła na biały luźny komplet i szary płaszczyk, które skutecznie ukryły pierwsze krągłości. Z ust Michała nie schodził uśmiech. Widać, że życie małżeńskie im służy. Zajrzyjcie do naszej galerii.


Pola Wiśniewska, Michał Wiśniewski - premiera filmu Apokawixa

Pola Wiśniewska, Michał Wiśniewski - premiera filmu Apokawixa

Pola Wiśniewska, Michał Wiśniewski - premiera filmu Apokawixa

Pola Wiśniewska, Michał Wiśniewski - premiera filmu Apokawixa

Pola Wiśniewska, Michał Wiśniewski - premiera filmu Apokawixa

Pola Wiśniewska, Michał Wiśniewski - premiera filmu Apokawixa

Komentarze

 • Gośćokkkk pisze:

  NO WŁAŚNIE ONA MA CZWÓRKĘ DZIECI Z POPRZEDNICH ZWIĄZKOW. DOBRA JEST.

 • Gość pisze:

  Wiśnia zostawi to zostanie z tyloma dzieciakami

  • GośćEdek pisze:

   Zanim zostanie to odchowa przy tym dzieci i zadba o siebie nabierze kasy od niego tyle ze starczy jej na kolejne lata.Pooperuje sie to i wezmie kolejny dziadek wnuczke na wyglad naiwnych durnychnie brakuje

 • Gość pisze:

  I tak Pola stała się osoba medialną, wcześniej nikt o niej nie słyszał . Jestem ciekawa czy gdyby Wiśnia byl tylko zwykłym hydraulikiem czy też by za niego wyszła

  • GośćZbysiu pisze:

   Tak wyszła by.A eidzisz by tskie mlode wychodzily za starych malažy,slusarzyczy zwyklych ludzi w pracach?To powinno troche dać do myslenia tym wybrakowanym postarzejàcym sie lwom morskim ze nie zatrzymaja starosci przy boku mlodszej.Tylko oproznia swoje konto w banku w mig.te wszystkie taki relacje to nie z miłošci tylko dla kasy wszystko .głupota idzie w parze z naiwnošcia

 • Gość pisze:

  Jakie wykształcenie ma ta pola? Bo ponoć sprzątała kibelki

  • Gość pisze:

   A jakie ma znaczenie kim jest z wykształcenia????lub czy wcześniej sprzątała kibelki???

  • Ewa pisze:

   No i co z tego? A może rozumem przewyższa tych,
   którzy nigdy ich nie sprzątali i uważają się za
   tzw. lepszych. Nieważne jest, co się robi, ale kim się jest i co się sobą prezentuje.

  • GośćAnna pisze:

   Ma wielkie znaczenie jakie ma wyksztalcenie i co w przeszlosci robila. Chce wiedziec o jakiej osobie czytam.

  • Gośćjola pisze:

   Oj tam wystarczy ze umie dobrze grać i dobrze nogi rozkładac zawsze glupich nie brakuje na to

 • Gość pisze:

  I tak na moje to Mandaryna była najlepsza i najbardziej pasowali do siebie…:)

 • Emeryt pisze:

  Ciekawe czy Pola zna nazwiska wszystkich ojców swoich dzieci.

  • Gośćboluś pisze:

   Ona zna numery ich kont bankowych bo alimenty dostaje.Tylko ilu ich bylo bo stadnina sie powièksza szybko.Czerwony w szybkim tepie narobi kolejne 5 bo ta widaç albo glupia i sama chce albo cwana i wie co ztego bedzie miala.Wcałym tym nieszczesciu i glupocie ludzi dorosłych szkoda mi jednak tych wszystkich dzieci.Tacy ludzie nie powinni ich wogole mieć.To nie jest farma chodowlana.

  • Gośćgoga pisze:

   Miała dwóch mężów i z każdym dwoje dzieci. Z Wiśnia kolejna dwójkę.

 • Fu tfu pisze:

  Kto i w jakim celu promuje tą patologię?
  Przecież dzieci to czytają.

 • Gość pisze:

  Ale się pyszni ta cała Pola jakby nie wiadomo kim była i co robiła. Narazie aby słyszę, że rodzi dzieci Wiśniewskiemu więc co się tak puszysz jak indyczka.

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×