Michał Wiśniewski wziął kolejny ślub z Polą! Tym razem nie obyło się bez hucznego wesela. Pan młody zaszalał z butami

Michał Wiśniewski

Michał Wiśniewski

Michał Wiśniewski i Pola zdecydowali się odnowić przysięgę małżeńską. Zakochani tym razem urządzili huczne wesele. Do sieci trafiły zdjęcia z uroczystości.

Michał Wiśniewski to jeden z najbardziej kochliwych wokalistów w Polsce. W show-biznesie zadebiutował w połowie lat 90. Chociaż lata świetności zespół Ich Troje ma już za sobą, to lider grupy skutecznie nie pozwala o sobie zapomnieć. Piosenkarz przez długi czas prowadził bardzo medialne i bogate życie prywatne. Obfitowało ono zwłaszcza w kolejne związki, które śledziła bulwarowa prasa i fani.

Ma on za sobą aż cztery nieudane małżeństwa. Po raz pierwszy poślubił Magdę Femme. Jego drugą żoną była Mandaryna. Po rozwodzie z nią związał się z Anną Świątczak. Żadne z tych uczuć nie przetrwało próby czasu. Po raz czwarty wziął ślub z Dominiką Tajner, z którą rozwiódł się po siedmiu latach. Jego piątą małżonką została Pola.

Michał Wiśniewski pokazał zdjęcia z drugiego ślubu z Polą

Michał i Pola poznali się na portalu randkowym. Ostatni ze związków muzyka przebiega zupełnie inaczej niż wcześniejsze. Nowa żona długo była jedną wielką niewiadomą dla jego wielbicieli. Para pobrała się w tajemnicy i długo nie pojawiała się w blasku fleszy. Po niespełna roku spotykania się zdecydowali się na wspólne dziecko, ale dopiero gdy ich synek Falco pojawił się na świecie, Pola wkroczyła na salony.

Od jakiegoś czasu nie ukrywają swoich uczuć, a nawet zdecydowali się odnowić przysięgę małżeńską i połączyć 50. urodziny muzyka z imprezą weselną dla najbliższych. Po kilku dniach od pięknej ceremonii małżonkowie podzielili się w sieci zdjęciami:

Chwile. To ta jedna, spośród wyjątkowych, która zapadła w naszych sercach na zawsze. Było pięknie i niesamowicie wzruszająco. Jesteśmy ogromnie poruszeni i wdzięczni naszym najbliższym, że byli tego dnia z nami i że wspólnie mogliśmy celebrować miłość. Wszystkich szczerych uśmiechów, czułych gestów i dobrych słów nie zapomnimy nigdy. Love – napisała Pola w sieci.

Pola na tę okazję wybrała sukienkę z koronkową górą i obszerną wyszywaną spódnicą od projektantki Patrycji Kujawy. Włosy zakręciła w delikatne loki. Do wszystkiego wybrała dyskretną biżuterię. Michał na swoim kolejnym ślubie z Polą wyglądał bardzo klasycznie – wybrał ciemny garnitur. Pozwolił sobie jednak na odrobinę szaleństwa. Eleganckie buty zastąpił sportowymi.

Zdjęcia z uroczystości zobaczycie w naszej galerii.


Michał Wiśniewski ślub z Polą

Michał Wiśniewski ślub z Polą

Michał Wiśniewski ślub z Polą

Michał Wiśniewski ślub z Polą

Michał Wiśniewski ślub z Polą

Michał Wiśniewski ślub z Polą

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×