Michał Piróg trafił do szpitala. Te doniesienia nie napawają optymizmem. Lekarze rozkładają ręce

Michał Piróg

Michał Piróg

Michał Piróg wczoraj trafił do szpitala. O wszystkim poinformował swoich fanów na Instagramie. Jak na razie nie wiadomo, co mu dolega. Lekarze szukają przyczyn. Co zdradził?

Michał Piróg to jednej z najbardziej znanych tancerzy w kraju i gwiazda TVN. Od wielu lat możemy oglądać go w najpopularniejszych formatach stacji. Zanim pojawił się w show-biznesie, ciężko pracował na swój sukces. Jest tanecznym samoukiem i wiele lat zajęło mu, aby wspiąć się na sam szczyt. Występował na deskach teatrów i pracował jako choreograf przy największych telewizyjnych hitach.

Największy rozgłos przyniosła mu rola jurora w programie You Can Dance. Za stołem jurorskim zasiadał przez kilka kolejnych lat. Od 2010 roku doskonale spełnia się jako prowadzący format Top Model. To on jest największym wsparciem dla uczestników i dzieli z nimi wszelkie troski. Już chyba nikt nie wyobraża sobie, by mogło go zabraknąć w modowym show.

Michał Piróg trafił do szpitala

Popularność Michała z ekranu telewizyjnego szybko przeniosła się do sieci. Tancerz i choreograf jest bardzo aktywny w social mediach. Codziennie publikuje nowe treści i pokazuje kulisy swojej pracy. Na jego profilu nie brakuje też informacji z życia prywatnego. Prezenter nie chce mieć przed obserwatorami zbyt wielu tajemnic i chętnie upublicznia to, co aktualnie się u niego dzieje. Jego ostatni post mocno zaniepokoił fanów.

Michał Piróg opublikował na swoim Instagramie zdjęcie wprost ze szpitala. Tancerz znajduje się w warszawskiej placówce na Banacha. Pod postem natychmiast zaczęły pojawiać się słowa wsparcia dla tancerza. Z opisu nie wiadomo, co dokładnie mu dolega, ale można wywnioskować, że medycy cały czas szukają przyczyn jego dolegliwości.

Przynajmniej włosy mam pod kolor ścian …
Dzień 2, poranek 1.
Fox Mulder i Dana Scully pracują nad rozwiązaniem zagadki co mi jest.
Dziękuje za wszystkie słowa wsparcia i życzenia powrotu do zdrowia

Fani natychmiast ruszyli z komentarzami, życząc Michałowi jak najszybszego powrotu do zdrowia. Na Instastory tancerz również zamieścił kilka słów. Można się z nich domyślać, że nie jest to planowana hospitalizacja, a życie go zaskoczyło.

Czasami życie weryfikuje nasze plany – napisał na filmiku ze szpitala.

Doniesienia na temat stanu zdrowia Michała są niepokojące, bo aktualnie trwają nagrania do kolejnej edycji programu Top ModelTrzymamy kciuki, by jak najszybciej gwiazdorowi udało się wrócić do formy.


Michał Piróg trafił do szpitala

Michał Piróg trafił do szpitala

Michał Piróg trafił do szpitala

Michał Piróg trafił do szpitala

Michał Piróg na pokazie mody

Michał Piróg na pokazie mody

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×