Szukaj

Michał Piróg pokazał się w kręconych włosach. Prostował je przez 20 lat. Szkoda, bo wygląda świetnie

Michał Piróg

Michał Piróg

Michał Piróg rozpoczął już zdjęcia do nowej edycji "Top Model". Zobaczymy go w zupełne nowej odsłonie. Takich loków się nie spodziewaliśmy...

Michał Piróg zasłynął w 2007 roku, kiedy został jednym z trzech jurorów programu rozrywkowego TVN – You Can Dance – Po prostu tańcz.  Jednak największą popularność przyniósł mu programu Top Model, w którym został współprowadzącym. Tancerz zaskakuje nie tylko swoimi strojami, ale także poglądami.

W czasie pandemii starał się dbać o swoje ciało, ale doznał kontuzji, co spowodowało, że nie mógł ćwiczyć.

Przywykłem do dużej aktywności fizycznej, więc na początku kwarantanny myślałem, że zamknięcie może nie być dla mnie przyjemne. Przez pierwszy tydzień ćwiczyłem w domu. Potem doznałem kontuzji, która unieruchomiła mnie na półtora miesiąca. Wiedziałem jednak, że tak czy inaczej spędziłbym ten czas w łóżku, więc nie złościłem się jakoś szczególnie. Byłem zadowolony, że to stało się w czasie izolacji, a nie wtedy, gdy już można będzie powrócić do normalnej aktywności – mówił w rozmowie z agencją Newseria Lifestyle.

Michał Piróg ma loki. Jak wygląda?

Czas pandemii spowodował, że Michał postanowił trochę poeksperymentować z fryzurą. Widzieliśmy już jego głowę ogoloną na zero, a także różne kolory na jego włosach. Tym razem tancerz zdecydował się pokazać loki, które skutecznie ukrywał od wielu lat.

Przez lockdown nie chodziłem do fryzjera i teraz mam na głowie loki. Pamiętam, że ostatni raz kręcone włosy miałem w drugiej-trzeciej klasie szkoły podstawowej. Potem przez 20 lat, gdy były dłuższe, prostowałem je keratyną, bo nienawidziłem kręconych włosów. Teraz stwierdziłem, że zaryzykuję – tłumaczył tancerz.

W najnowszej edycji „Top model” zobaczymy Michała Piróga w naturalnych kręconych włosach. Gwiazdor TVN już rozpoczął pierwsze zdjęcia do programu. Jak reagują fani na jego loki?

  • Misio, niebywałe, wyglądasz jak model Caravaggia…
  • Co jak co ale afro @michalpirog może być hitem edycji
  • Jakie masz piękne kręcone włosy…

A jak wam się podobają loki Michała?


Michał Piróg

Michał Piróg

Michał Piróg

Michał Piróg

Michał Piróg

Michał Piróg

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×