Szukaj

„Taniec z gwiazdami”: Michał Malitowski zniknie z jury jeszcze w tym tygodniu. Kto go zastąpi?

Michał Malitowski zniknie z jury Tańca z gwiazdami. Tancerz nie pojawi się już w najbliższym odcinku programu. Dlaczego podjęto taką decyzję?

Taniec z gwiazdami Michał Malitowksi

Michał Malitowski, to jeden z członków jury programu Taniec z gwiazdami, który ze względu na swoje długoletnie doświadczenie, ocenia gwiazdy jako ekspert. Chociaż w telewizyjnym show pojawiał się od wielu sezonów, w zeszłej edycji wystąpił dopiero pod koniec tanecznego konkursu.

Zobacz: Michał Malitowski chciał popełnić samobójstwo. „Zbierałem tabletki, wziąłem jakieś ładowarki, starałem się robić pętle”

Michał Malitowski nie pojawi się w Tańcu z gwiazdami 

Okazuje się, że tej sytuacji winna była depresja, która niespodziewanie dotknęła tancerza. Na szczęście mężczyźnie w porę udało się odkryć chorobę i znaleźć wsparcie lekarzy.  To oni pomogli mu stanąć na nogi i sprawiają, że ma siłę walczyć o zdrowie i lepsze samopoczucie.

Są lekarze, nie możemy wstydzić się mówić o tym. Ja tak zrobiłem, otworzyłem się, poszedłem do lekarzy. Są od tego leki, są przyjaciele, jest rodzina i bez tego się nie da – przyznał w rozmowie z Jastrząb Post.

Zobacz: Michał Malitowski opowiedział o walce z depresją i rozstaniu z żoną: „To jest bardzo ciężkie” [WIDEO]

Michał Malitowski – Taniec z gwiazdami 8, odcinek 2

Malitowski – Taniec z gwiazdami 8, odcinek 2

Zwłaszcza, że tancerz ma dla kogo żyć. Michał jest przecież tatą. Dlatego stara się poświęcić córeczce jak najwięcej czasu. Chociaż i tak na brak obowiązków narzekać nie może. To właśnie służbowe zobowiązania sprawiły, że w najbliższy piątek, 11 października Malitowski nie pojawi się w Tańcu z gwiazdami. 

W tym samym czasie w Londynie odbywają się zawody taneczne, których Michał będzie sędzią. Kto więc zastąpi go w programie? Kris Adamski – choreograf znany z programu Twoja twarz brzmi znajomo. Pewne jest jednak, że zmiana ta nie potrwa długo. Już od 18 października to Malitowski na powrót będzie oceniać poczynania gwiazd i ich tancerzy.

Zobacz: Michał Malitowski rozstał się z żoną. Doniesienia o nowej partnerce namieszały w mediach


Michał Malitowski - Taniec z gwiazdami, 4 odcinek

Michał Malitowski - Taniec z gwiazdami, 4 odcinek

Michał Malitowski i Joanna Leunis rozstali się

Michał Malitowski i Joanna Leunis rozstali się

Michał Malitowski – Polsat, ramówka jesień 2018

Michał Malitowski – Polsat, ramówka jesień 2018

Dodaj komentarz

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×