Szukaj

Meghan Markle i książę Harry ujawnili imiona syna! Nawet przez chwilę nie pojawiły się w rankingach bukmacherów

Meghan Markle i książę Harry ujawnili imię dziecka. Oficjalną wiadomość małżonkowie zdradzili przy okazji wizyty królowej Elżbiety II w ich nowej posiadłości Frogmore Cottage. Jak nazywa się syn książęcej pary?
Meghan Markle - dziecko, pierwszy komentarz

Meghan Markle - dziecko, pierwszy komentarz

Meghan Markle i książę Harry 6 maja zostali rodzicami. Niecałe dwie doby później małżonkowie pokazali światu swojego syna. Po prezentacji dziecka zaprosili media do wzięcia udziału w sesji zdjęciowej w St. George’s Hall na zamku w Windsorze, gdzie powstały pierwsze rodzinne portrety. Na pięknych ujęciach fotoreporterów możemy podziwiać noworodka i jego rodziców, którzy złamali zasady protokołu królewskiego (czytaj więcej).

Chociaż zakładano, że Meghan Markle i książę Harry upublicznią imię dziecka podczas wspólnego wystąpienia, tak się jednak nie stało. Na tę wiadomość królewscy fani musieli jeszcze trochę poczekać. Dopiero późnym popołudniem rodzice zdradzili, jak zdecydowali się nazwać syna.

Wszystko przy okazji pierwszej wizyty królowej Elżbiety II u swojego prawnuka. Podczas spotkania monarchini z dzieckiem Meghan i Harry’ego powstało zdjęcie, które rodzice opublikowali na Instagramie. W jego opisie zdradzono imiona chłopca:

Książę i księżna Sussex mają przyjemność ogłosić, że nazwali swoje pierworodne dziecko: Archie Harrison Mountbatten-Windsor. Tego popołudnia Ich Królewskie Wysokości na zamku w Windsorze przedstawiły Jej Królewskiej Wysokości ósmego prawnuka. Książę Edynburga i matka księżnej byli również obecni przy tej wyjątkowej okazji – czytamy w oficjalnym komunikacie.

Wybór imion nie jest przypadkowy. Archie oznacza bowiem „prawdziwy i odważny”, zaś Harrison to po prostu „syn Harry’ego”

Imię dziecka a typowania bukmacherów

Dla królewskich fanów decyzja ta była niemałym zaskoczeniem. Przez wiele tygodni wśród potencjalnych imion wymieniano: Alexandra, Arthura albo Philipa. To właśnie te typowania były w czołówce rankingów bukmacherskich i cieszyły się największym zainteresowaniem wśród fanów rodziny królewskiej.

Zobacz: Pierwszy wywiad Meghan po porodzie. Opowiedziała o synu – do kogo jest podobny? Co odpowiedziała księżna? [WIDEO]

Zobacz: Meghan Markle i książę Harry pokazali syna! Tak wygląda dziecko książęcej pary!

Zobacz: Książęta Cambridge skomentowali poród Meghan Markle! William w genialnym stylu zażartował z Harry’ego [WIDEO]


Sesja zdjęciowa Meghan Markle i księcia Harry'ego z synem

Sesja zdjęciowa Meghan Markle i księcia Harry'ego z synem

Baby Sussex z Meghan Markle i księciem Harrym

Baby Sussex z Meghan Markle i księciem Harrym

Meghan Markle i książę Harry pokazali syna

Meghan Markle i książę Harry pokazali syna

Dodaj komentarz

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×