Szukaj

Falstart Meghan Markle. Mini wpadka księżnej rozdmuchana do rozmiarów skandalu! Komentuje książę William

Meghan Markle, książę William, wpadka

Meghan Markle, książę William, wpadka

Meghan Markle przyłapana z telefonem komórkowym

Meghan Markle i książę Harry są w trasie po Australii i Nowej Zelandii. Para zwiedziła już miasta w stanie Wiktoria, a na pożegnanie opublikowała zdjęcie z gubernatorem Alexem Chernovem. Internauci twierdzą, że podczas spotkania doszło do złamania zasad protokołu dyplomatycznego.

Jak wynika z oficjalnego zdjęcia, które zostało umieszczone na Twitterze urzędnika, Meghan żegnając się z politykami, w ręku trzymała telefon komórkowy oraz torebkę. To pierwsza taka sytuacja od momentu, w którym Markle dołączyła do rodziny królewskiej, nic więc dziwnego, że obserwatorzy zaczęli sugerować, że księżna Sussexu zachowała się niezgodnie z zapisami w protokole.

Okazuje się, że w tym przypadku do złamania zasad nie doszło. Członkowie rodziny królewskiej mogą mieć bowiem telefony komórkowe, jednak podczas publicznych wystąpień bardzo rzadko wyciągają je z kieszeni czy – w przypadku księżnych – z torebki.

Wcześniej z komórką można było zobaczyć np. księcia Harry’ego, księcia Williama i księżną Kate, miało to jednak miejsce w mniej formalnych sytuacjach.

Książę William o używaniu telefonu komórkowego

Dziennikarz Scott Mills, podczas ostatniego wywiadu w BBC Radio 1, zapytał księcia i księżną Cambridge, czy mają pozwolenie na używanie telefonu podczas oficjalnych bankietów i wystąpień, co było nawiązaniem do rzekomej wpadki Meghan. Para zgodnie przyznała, że tak:

Niestety, używamy swoich telefonów zbyt często – zaznaczył książę William poniekąd broniąc swojej szwagierki.

Zaskoczeniem nie jest fakt, że takie urządzenia członkowie rodziny królewskiej posiadają, ale że zdarza się im używać ich publicznie. Księżna Kate, jej mąż i książę Harry niejednokrotnie byli fotografowani podczas robienia zdjęć, pisania SMS-ów lub rozmów telefonicznych, kiedy nie byli „w pracy”.

Rzadko zdarza się, aby członek rodziny królewskiej był zauważany z telefonem w ręku podczas pełnienia publicznych obowiązków. Z pewnością Meghan, która wciąż uczy się zasad królewskiego dworu, takiego zachowania w przyszłości nie powtórzy.

Książę Harry przyłapany z dziwnym pierścionkiem. To nie tylko piękna biżuteria

Ciężarna Meghan Markle wyjawiła swoją największą słabość! Jest zaskakująco urocza

Meghan Markle cudownie podkreśliła ciążowy brzuszek! Gdy zrzuciła płaszcz widać go było jak na dłoni!


Meghan Markle złamała protokół?

Meghan Markle złamała protokół?

Meghan Markle złamała protokół?

Meghan Markle złamała protokół?

Meghan Markle i książę Harry na spotkaniu z dziećmi w Dubho

Meghan Markle i książę Harry na spotkaniu z dziećmi w Dubho

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×