Mateusz Damięcki ogolił się na łyso, przypakował i wytatuował prawie całą klatę! Już nie jest taki słodki

Mateusz Damięcki metamorfoza

Mateusz Damięcki metamorfoza

Mateusz Damięcki niebawem pojawi się w nowym filmie Furioza, w którym wcieli się w postać groźnego kibola. Dla tej roli amant filmowy przeszedł nieprawdopodobną metamorfozę. W takiej odsłonie jest nie do poznania.

Mateusz Damięcki uchodzi za jednego z najprzystojniejszych aktorów młodego pokolenia, którego śmiało możemy zaliczyć do grona czołowych polskich amantów filmowych. Widzowie kojarzą go jako przystojnego lekarza z serialu Na dobre i na złe, z filmów Przedwiośnie, Jutro idziemy do kina. Fanki aktora, które podziwiają go za urodę, w najbliższym czasie mogą być wielce rozczarowane. Mateusz postanowił bowiem przerwać mit idealnego przystojniaka i w tym celu przyjął zaskakującą nową rolę.

Mateusz wystąpił w filmie Furioza Cypriana T. Olenckiego, w którym wcieli się w postać Goldena, który obraca się w gangsterskim środowisku pseudokibiców. Ta groźna rola wymagała od aktora specjalnego poświęcenia i przygotowania. Damięcki sporo schudł, jest łysy oraz ma mnóstwo tatuaży na ciele, które robią z niego prawdziwego bandziora. Mateusz pochwalił się ostatnio zdjęciem z planu, na którym wygląda przerażająco:

Co by tu sobie jeszcze wydziarać … ? #GOLDEN – #Zpamiętnikamłodegokibola :”Nie jestem anarchistą, punkiem, czy kimś takim. Ale z psami zawsze kosa. Oni po prostu są po drugiej stronie. Tak ułożony jest ten świat. A żyje się raz. Ne potrafią pojąć na czym polega prawdziwe życie. Ale przeczuwają to i nam zazdroszczą. Dlatego nam chcą je s**er**lić, żebyśmy nie mieli lepiej niż oni. Za mało miejsca na ziemi dla nich i dla nas. ACAB. Tyle w temacie”.

Zdjęcie odmienionego przystojniaka wywołało sporo zamieszania w mediach. Fani gwiazdora udostępnili mnóstwo ciekawych komentarzy. Internauci zgodnie stwierdzili, że Mateusz w wersji kibola jest nie do poznania, ale i tak jest przystojny:

  • Teraz z wyglądasz  jak prawdziwy bandzior
  • Aj tam przystojniejszy teraz jest ciekawiej
  • Takiej zmiany bym się nie spodziewała
  • Sir Damięcki jest zawsze przystojny

Jak wam się podoba Mateusz po metamorfozie?

View this post on Instagram

#GOLDEN CUT #furioza #furiozafilm

A post shared by Mateusz Damięcki (@mateuszdamiecki) on

 

Mateusz Damięcki nigdy wcześniej nie zdradził tyle na temat kobiet w swoim życiu! [WIDEO]

Mateusz Damięcki ostro skrytykował luksusowy magazyn. Poszło o zdjęcie ze ślubu: “A było tak miło…”

 

Wzruszony Mateusz Damięcki pokazał swoją piękną żonę i synka! Aktor podzielił się z fanami radosną nowiną!


Mateusz Damięcki odmieniony do nowej roli kibola

Mateusz Damięcki odmieniony do nowej roli kibola

Mateusz Damięcki - Serce nie sługa 2017

Mateusz Damięcki - Serce nie sługa 2017

Mateusz Damięcki - W rytmie serca, konferencja serialu

Mateusz Damięcki - W rytmie serca, konferencja serialu

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×