W TVP ruszył program o metamorfozach. Marzena Rogalska odmienia wygląd Polek. Pierwsze efekty robią wrażenie

Marzena Rogalska – Zacznij od nowa

Marzena Rogalska – Zacznij od nowa

Zacznij od nowa to program TVP, który jest pierwszą nowością w tegorocznej ramówce. Marzena Rogalska we współpracy z ekspertami odmienia wizerunek Polek. Zobacz pierwsze przemiany. Która robi większe wrażenie?

Program Pytanie na śniadanie jest jednym z największych hitów telewizyjnej Dwójki. Każdego dnia przyciąga przed telewizory prawdziwe tłumy telewidzów. Do śniadaniówki zapraszani są eksperci z najróżniejszych dziedzin, którzy odpowiadają na nurtujące Polaków pytania. Nie brakuje też gwiazd, które chętnie pojawiają się w studiu, opowiadając o swoich najnowszych zawodowych wyzwaniach, ale także równie chętnie opowiadają o tym, co słychać w ich życiu prywatnym.

Sami prowadzący również zyskali już status gwiazd. Od 11 lat gospodynią śniadaniówki jest między innymi Marzena Rogalska, której partneruje Tomasz Kammel. Są oni jednym z najbardziej uwielbianych przez widzów duetów. Teraz prowadzącą będziemy mogli zobaczyć w zupełnie nowej roli. Właśnie startuje jej program, który jest pierwszą tegoroczną nowością w ramówce TVP.

Marzena Rogalska dostała program Zacznij od nowa. O czym jest? Kiedy emisja?

Marzena Rogalska to prawdziwa kobieta orkiestra. Swoją zawodową karierę rozpoczęła od pracy w Radiu RMF FM. Później przenosiła się do kolejnych rozgłośni i prowadziła uwielbiane przez słuchaczy audycje. Od 1995 roku możemy oglądać ją na ekranach telewizorów. Sporą grupę fanów przyniosła jej współpraca z TVN Style, gdzie prowadziła talk-show Miasto kobiet. Jednak największą rozpoznawalność zyskała, przyjmując propozycję poprowadzenia Pytania na śniadanie. Gwiazda jest też autorką trzech powieści. Teraz widzowie będą mogli ją zobaczyć w kolejnej odsłonie.

Nowy rok to idealny moment na zmiany w życiu. Dlatego Telewizja Polska postanowiła wystartować z programem Zacznij od nowa. Jego bohaterami są osoby, które mają liczne kompleksy i nie są w stanie zaakceptować swojego wyglądu. Każdym z uczestników zajmują się specjaliści z zakresu mody, wizażu oraz kosmetologii. Gospodyniami formatu są Marzena Rogalska oraz właścicielka popularnej wśród gwiazd kliniki piękna – Kalina Ben Sira.

Pierwszą metamorfozę zaprezentowano dzisiaj. Pod okiem ekspertów zmieniono wizerunek Pauliny. Nowa fryzura i odpowiednia stylizacja podkreśliły jej atuty i nadały blasku. Efekty możecie zobaczyć w galerii.

Emisja Zacznij od nowa w każdą niedzielę o 11.20 na antenie TVP2.


Zacznij od nowa – uczestniczka programu przed metamorfozą

Zacznij od nowa – uczestniczka programu przed metamorfozą

Zacznij od nowa – uczestniczka programu po metamorfozie

Zacznij od nowa – uczestniczka programu po metamorfozie

Zacznij od nowa – uczestniczka programu po metamorfozie

Zacznij od nowa – uczestniczka programu po metamorfozie

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×