Poziom żenady sięgnął zenitu! Marta Linkiewicz rzuca w Esmeraldę Godlewską jajami, a ta oddaje jej kaszanką! [WIDEO]

Marta Linkiewicz obrzuciła Godlewską jajkami

Marta Linkiewicz i Esmeralda Godlewska na konferencji Fame MMA 3 dały pokaz największej żenady w historii polskiego Internetu! Obrzucały się nie tylko inwektywami, ale też jajami i kaszanką. Cyrk to mało powiedziane! Zobacz wideo.

Marta Linkiewicz i Esmeralda Godlewska znów znalazły się na nagłówkach wszystkich portali plotkarskich i nie tylko. Choć wydawało się, że po żenadzie jakiej dostarczyły nam gwiazdy Instagrama podczas pierwszej konferencji w ramach Fame MMA 3, gorzej nie będzie. Stało się inaczej. Tym razem rywalki, które już 30 marca w łódzkiej Atlas Arena staną na ringu na przeciwko siebie, odegrały tzw. pre-walkę.

Konferencja zaczęła się całkiem spokojnie, a na wypowiedzi dwóch największych jej gwiazd przyszło nam czekać równe dwie godziny. Kiedy głos zabrała Esmeralda, wiedzieliśmy, że nie skończy się tak jak się zaczęło. Godlewska stwierdziła, że walkę traktuje czysto sportowo i ciężko trenuje, by 30 marca triumfować. Marta z kolei stwierdziła, że ma zamiar pokonać rywalkę, szczególnie po tym, co ostatnio jej zrobiła:

Ja miałam do niej neutralny stosunek, a po tym co odstawiła nie mam do niej żadnego szacunku. Jestem bardzo nakręcona w tym momencie. Zamknij ten łeb k**** – krzyczała po chwili Linkiewicz.

Po tych słowach jedna z sióstr G. wyjęła z torby pęto kaszanki i zanim podzieliła się nią z Martą, ta rzuciła – trafnie – w nią dwoma kurzymi jajami, które apetycznie spływały po jej kruczoczarnych włosach i koszulce w cętki z głębokim dekoltem! Był to początek wyzwisk i najwyższego poziomu żenady jaką przyszło nam kiedykolwiek oglądać. Nic dziwnego, że relacja na żywo właśnie w tym momencie zanotowała największą oglądalność – wulgarne poczynania celebrytek śledziło prawie 250 tysięcy osób na sekundę.

Zostawiamy Wam poniżej link do całej konferencji, jednak ostrzegamy, że oglądacie na własną odpowiedzialność.

Komu kibicujecie 30 marca? Marta Linkiewicz czy Esmeralda Godlewska uniesie ręce do góry w geście triumfu? Zagłosujcie w naszej sondzie.

Patologia. Siostra Godlewska zwyzywała gwiazdę Instagrama! Rzuciła się na nią z pięściami! [WIDEO]

Esmeralda Godlewska zmierzy się z Martą Linkiewicz. Szykuje się emocjonujące starcie!

Matka Kisio, Rafalala i Marta Linkiewicz w “Big Brotherze”? Agnieszka Woźniak-Starak tylko nam zdradziła, kto wystąpi w reality-show! [WIDEO]


Esmeralda Godlewska z kaszanką

Esmeralda Godlewska z kaszanką

Esmeralda Godlewska rzuciła kaszanką w Linkimaster

Esmeralda Godlewska rzuciła kaszanką w Linkimaster

Kim jest Marta LInkiewicz?

Kim jest Marta LInkiewicz?

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×