Wirtualna Polska

Fame MMA 4: Marta Linkiewicz ponownie stoczy walkę! Tym razem z większą gwiazdą niż Esmeralda Godlewska!

Z kim Marta Linkiewicz zmierzy się w Fame MMA 4? Właśnie poznaliśmy rywalkę Linkimaster, która w marcu triumfowała podczas starcia z Esmeraldą Godlewską.

Wirtualna Polska

Marta Linkiewicz to swego rodzaju fenomen w polskim show-biznesie. Zaistniała jako fanka popularnej grupy raperów, z którymi spędziła szaloną noc w wynajętym busie. We wnętrzach pojazdu działy się „cuda niewidy”, które Linkimaster skrupulatnie pokazywała na Instastory. Filmiki nieźle namieszały w internecie, wielu internautów było oburzonych zachowaniem idolki młodzieży. Ta jednak przekuła swój wyczyn w popularność, od której dzisiaj odcina kupony.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Linkiewicz nie tylko dostaje darmowe wejściówki na najlepsze imprezy w kraju, ale też sama dorobiła się statusu gwiazdy mocno zakrapianych dyskotek. Jej obecność na wydarzeniu podnosi zainteresowanie mediów i rozgrzewa wirtualne liczniki do czerwoności. Tak było w marcu, gdy w łódzkiej Atlas Arenie Marta spotkała się z Esmeraldą Godlewską na ringu w ramach Fame MMA 3. Walka zakończyła się już w pierwszej minucie triumfem patocelebrytki.

Gwiazda Instagrama postanowiła nie spoczywać na laurach i właśnie podjęła się kolejnego wyzwania. Wiemy już, że Marta Linkiewicz została gwiazdą Fame MMA 4! Z kim tym razem powalczy o zwycięstwo? 22 czerwca w Częstochowie Linkiewicz wejdzie do klatki z Lil Masti, czyli Seksmasterką.

Kim jest Lil Masti?

Lil Masti to Aniela Bogusz, która kilka lat temu nagrywała filmiki na YouTube pod pseudonimem SexMasterka. To ona odpowiedzialna jest za hit Poka sowę, który w ciągu kilku dni osiągnął milionową liczbę wyświetleń. Po krótkim czasie zarówno kawałek, jak i całe konto internetowej gwiazdy zniknęły z sieci.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Aniela do internetu wróciła po dłuższej przerwie, tym razem przybierając pseudonim Lil Masti. Obecnie zajmuje się śpiewaniem. To ona odpowiada m.in. za kawałek Fenix, który od dwóch miesięcy szturmuje listy najpopularniejszych nagrań w sieci. W tym czasie obejrzało go ponad 6 milionów widzów.

Waszym zdaniem kto wygra ten pojedynek? Linki czy Lil?

View this post on Instagram

yolo

A post shared by Marta Linkiewicz (@linkimaster) on

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Zobacz: Marta Linkiewicz miała bolesny wypadek! Tak skończyła się jej jazda po alkoholu! [WIDEO]

Wirtualna Polska

Zobacz: Marta Linkiewicz nagrała piosenkę, która przejdzie do historii! Ledwo wydukała tekst, a i tak jest hit internetu [WIDEO]

Zobacz: Masakra na Fame MMA 3! Marta Linkiewicz i Esmeralda Godlewska zakończyły bitwę w 1 rundzie! To było starcie tytanów! [WIDEO]


Lil Masti - Fame MMA

Lil Masti - Fame MMA

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska
Lil Masti zmierzy się z Linkimaster

Lil Masti zmierzy się z Linkimaster

Aniela Bogusz wraca jako Lil Masti

Aniela Bogusz wraca jako Lil Masti

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Najczęściej czytane dziś

Wirtualna Polska

Może Cię zainteresować

×