Szukaj

Żona Marcina Mroczka zafundowała sobie zjawiskową fryzurę. Maksymalna zmiana. Tylko jej mąż nie zauważył różnicy

Marlena Muranowicz

Marlena Muranowicz

Żona Marcina Mroczka zafundowała sobie metamorfozę. Pokazała się na Instagramie w długich blond włosach. Reakcja jej męża zaskakuje.

Marcin Mroczek zalicza się do czołówki najpopularniejszych aktorów serialowych w kraju. W ciągu prawie kilkudziesięciu lat wyrósł na megagwiazdę małego ekranu. Chyba nikt, kto ogląda M jak miłość, nie wyobraża sobie serialu bez udziału Piotra Zduńskiego.

Popularność, jaką Marcinowi przyniosła ta rola, przekłada się na zainteresowanie jego życiem prywatnym. Chociaż aktor może pochwalić się zjawiskowo piękną żoną, to niezwykle rzadko możemy oglądać ich razem na salonach. Marlena Muranowicz raczej stroni od brylowania w blasku fleszy, choć sama z powodzeniem spełnia się jako bizneswoman.

Dlaczego nie chce zostać celebrytką, tak, jak wiele żon znanych aktorów?

W sumie chyba lubi swoją prywatność, swoją anonimowość. Dba o to, aby tak pozostało. Ja to szanuję i też jej nie ciągam na ścianki. Nam chyba jest tak najlepiej – powiedział Marcin w rozmowie z reporterką Jastrząb Post.

Marlenę można jednak podziwiać na Instagramie. To tam dzieli się z internautami między innymi swoimi metamorfozami.

Tyle twarzy potrafi mieć jedna kobieta… Potrafimy zmieniać zdanie sto razy dziennie! Potrafimy się pięknie uśmiechać! Potrafimy też pięknie się drzeć (mój mąż coś o tym wie) – napisała kiedyś na Instagramie.

Tym razem zaskoczyła długimi blond włosami. Jak zareagował Mroczek?

Żona Marcina Mroczka zaskoczyła metamorfozą. Jak wygląda w długich blond włosach

Marlena Muranowicz opublikowała zdjęcia, na których pozuje w długich blond włosach. W hasztagu stwierdziła, że wygląda jak Barbie.

Lubie was zaskakiwać.
A @ellie_create lubi spełniać moje marzenia.
#likeabarbie #blondgirl #crazygirl – napisała.

Pod postem posypały się komplementy w licznych komentarzach. To one sprowokowały Marlenę do tego, żeby na Instastory wyjawić, że jej metamorfoza to był tylko niewinny żart.

Dzień dobry, kochani. Mała niespodzianka! Słuchajcie, chyba udała mi się wczoraj wkręta, bo wszyscy uwierzyliście w to, że mam takie długie włosy. Dziękuję oczywiście za wszystkie komentarze, że fajnie to wygląda, więc przemyślę. Niemniej jednak mam krótkie włosy, tak jak miałam. Ale kto wie? To były przymiareczki. Może za dwa miesiące zobaczycie mnie w takim wydaniu – zdradziła.

Okazuje się jednak, że jedyną osobą, która nie dała się nabrać, był Marcin Mroczek.

Powiem tak szczerze, że wstawiłam to zdjęcie (tak w sumie na żarty) i nagle zobaczyłam te wszystkie komentarze… Wszyscy zaczęli do mnie dzwonić i pisać, i mówię: „Ja pierdzielę, jak ja mam się z tego w ogóle wyplątać?”. Jedyną osobą, która nie uwierzyła w mój look, jest mój mąż. Mało tego, wysłałam mu zdjęcie, na co on skomentował: „Kochanie, musimy kupić opony do Twojego samochodu. Sprawdź, jakie”.

Wygląda na to, że Mroczek w jakiś tylko sobie znany sposób przewidział żart żony, albo może wie, że nie zdecydowałaby się na look à la Barbie?

Kim jest żona Marcina Mroczka, Marlena Muranowicz?

Marlena Muranowicz studiowała na Uniwersytecie Warszawskim dziennikarstwo i politologię. Już na studiach dorabiała jako modelka. Obecnie prowadzi własną agencję dla modelek i hostess Murano. Wystąpiła w kilku teledyskach do piosenek disco polo. Próbowała także swoich sił jako aktorka, grając epizod w serialu Szpilki na Giewoncie.


Marlena Muranowicz w długich blond włosach

Marlena Muranowicz w długich blond włosach

Marlena Muranowicz w długich blond włosach

Marlena Muranowicz w długich blond włosach

Marlena Muranowicz w długich blond włosach

Marlena Muranowicz w długich blond włosach

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×