Marcin Prokop w szpitalnym łóżku i gipsie od stóp do głów. „Uważajcie na siebie kochani”. Fani przerażeni

Marcin Prokop

Marcin Prokop

Marcin Prokop zamieścił w sieci wpis, którym dosłownie przeraził swoich fanów. Pokazał się w szpitalnym łóżku i cały w gipsie. Co się stało?

Marcin Prokop jest jednym z najpopularniejszych dziennikarzy w kraju. Swojej przyszłości na początku zawodowej drogi nie planował wiązać z mediami. Praca za biurkiem szybko mu się jednak znudziła i potrzebował zupełnie innych wyzwań. Tym samym odnalazł się zarówno w radiu jak i telewizji. Najpierw zaskarbił sobie sympatię widzów, współpracując z TVP. Tam w duecie z Dorotą Wellman pojawiał się w Pytaniu na śniadanie. Stali się tak popularni, że szybko zainteresowała się nimi konkurencja.

Długo nie trzeba było czekać na to, aż przeszli do Dzień Dobry TVN, gdzie od kilkunastu lat przyciągają przed telewizory prawdziwe tłumy widzów i nadal cieszą się niesłabnącą sympatią. Marcin poza prowadzeniem śniadaniówki może liczyć też na inne propozycje ze strony pracodawcy i nie narzeka na brak zajęć. Prężnie prowadzi też konto na Instagramie, gdzie pochwalił się zdjęciem, które wywołało niepokój wśród fanów.

Marcin Prokop w szpitalnym łóżku i cały w gipsie

Marcin ma doskonały kontakt z fanami i ma to odzwierciedlenie w social mediach. Jego konto obserwuje ponad 680 tys. internautów, a liczba ta stale rośnie. Prezenter na bieżąco wrzuca do sieci kolejne zdjęcia, na których pokazuje kulisy pracy i życia prywatnego. Ostatni z wpisów opatrzony zdjęciem prosto ze szpitala wywołał ich ogromny niepokój.

Gwiazdor TVN pokazał się w sieci na szpitalnym łóżku. Jego ciało niemal całkowicie było pokryte gipsem. W kadrze widać jedynie głowę, która nie została zakryta.

Na szczęście o tylko „ubranko” do roli w filmie, chociaż poleżenie w tym garniturku zaledwie przez kilka godzin uzmysłowiło mi, z czym muszą mierzyć się ci, którzy naprawdę walczą z podobnymi wyzwaniami. wszystkim im wysyłam serdeczne pozdrowienia i wyrazy najgłębszej empatii, której czasami brakuje ludziom zdrowym. no i, poza wszystkim, uważajcie na siebie, kochani.

Niektórzy z fanów nie przeczytali opisu i bardzo emocjonalnie zareagowali na zdjęcie, życząc dziennikarzowi szybkiego powrotu zdrowia. Inni nie ukrywali, że zanim przeczytali opis, byli przerażeni.

  • Szybkiego powrotu na moto.
  • Trochę nam ciśnienie podskoczyło, zanim zobaczyliśmy opis.
  • Panie Marcinie niech się pan zlituje i nas tak nie stresuje.
  • Pierwsze wrażenie: o ku**a.
  • Jezu chłopie nie strasz.

Na szczęście to tylko jedna z ról Marcina, ale zdecydowanie zadziałało to na wyobraźnię internautów.


Marcin Prokop

Marcin Prokop

Marcin Prokop na motorze

Marcin Prokop na motorze

Marcin Prokop- Majówka 2022

Marcin Prokop- Majówka 2022

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×