Marcelina Zawadzka pokazała się bez makijażu i z niedbałą fryzurą. W pierwszej chwili ciężko ją poznać. Tak odważnych ujęć jeszcze nie miała

Marcelina Zawadzka

Marcelina Zawadzka

Jak Marcelina Zawadzka wygląda bez makijażu i z niedbałą fryzurą? Gwiazda pokazała się w domowej wersji i zebrała serię zachwytów. Przecież ona wygląda jak dziewczynka!

Marcelina Zawadzka uchodzi za jedną z najbardziej atrakcyjnych kobiet w polskim show-biznesie. Jej urodę docenili nie tylko Polacy, którzy w 2013 roku przyznali jej tytuł Miss Polonia, ale także międzynarodowe jury podczas konkursu Miss Universe. Modelka była pierwszą od 23 lat Polką, która awansowała do ścisłego grona szesnastu najpiękniejszych kobiet świata.

Po konkursach piękności, przez które Zawadzka szła jak burza, okazało się, że wygląd to nie wszystko, co ma do zaoferowania. Marcelina świetnie sprawdziła się w roli prowadzącej najróżniejsze formaty telewizyjne, w tym te emitowane na żywo. Przez kilka miesięcy była gospodynią Pytania na śniadanie, pojawiała się w The Voice of PolandBake Off. Po odejściu z TVP została gwiazdą Polsatu, gdzie prowadzi show Farma.

Poza telewizją 33-latka spełnia się jako influencerka. Jej konto na Instagramie śledzi już prawie 650 tysięcy fanów. Dziś zaskoczyła ich krótkim filmem, na którym pokazała się w wydaniu, w jakim nie zobaczymy jej podczas publicznych wystąpień.

Marcelina Zawadzka bez makijażu i w krótkich włosach

Zawadzka udostępniła nagranie z cyklu „przed i po”. Pokazała się bez makijażu i w spiętych włosach, z niedbale ułożoną grzywką. Zaprezentowała internautom swoją cerę bez jakichkolwiek kosmetyków upiększających (uwagę przykuwają urocze piegi, które zwykle zakrywa puder), a wszystko po to, by po kilku sekundach pokazać efekt pracy wizażystów i fryzjerów. Swoją przemianę porównała do tej, jaką przechodzi główna bohaterka bajki Czarodziejka z księżyca.

Trochę mocniejsze oko, ale za to w jakim wydaniu – napisała.

Naturalne oblicze Marceliny przypadło jej fanom do gustu. W sekcji komentarzy nie brakuje pochwał. Na próżno szukać jakichkolwiek krytycznych opinii.

  • Tobie we wszystkim byłoby pięknie. Nawet na łyso i po tygodniu chlania.
  • Najlepszy oryginał piękna.
  • Przepiękna w obu wersjach.
  • Przepiękna i o dobrym sercu dziewczyna.

Metamorfozę Marceliny Zawadzkiej możecie zobaczyć poniżej. Od nas plusik za promowanie naturalności.


Zrzut ekranu 2022-09-1 o 12.16.46
Zrzut ekranu 2022-09-1 o 12.16.54
Zrzut ekranu 2022-09-1 o 12.17.04

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×