Mandaryna po raz pierwszy pokazała nowego partnera! To brodaty przystojniak o przenikliwym spojrzeniu. Piękna z nich para

Mandaryna pokazała partnera

Mandaryna pokazała partnera

Marta mandaryna Wiśniewska po raz pierwszy zdecydowała się pokazać twarz swojego nowego partnera. Przystojniak towarzyszy jej podczas wakacji w Grecji.

Marta Mandaryna Wiśniewska zasłynęła jako żona barwnego lidera zespołu Ich Troje Michała Wiśniewskiego. W spektakularny sposób sformalizowali związek, bo na oczach milionów widzów. Transmitowaną przez TVN uroczystość zorganizowano w lodowej kaplicy w Kirunie.

Szybko też doczekali się dzieci. Mają syna Xaviera, który ma już 20 lat, i o rok młodszą od niego córkę Fabienne. Małżeństwo rozpadło się po 4 latach. Michał szybko ożenił się po raz kolejny, a obecnie jest już mężem piątej żony, Poli, z którą spodziewa się drugiego wspólnego dziecka.

Po rozwodzie Mandaryna nie spieszyła się z nową miłością. Najpierw związała się z trenerem koszykówki Michałem Szatkowskim, ale ta relacja nie trwała zbyt długo. Jej kolejnym partnerem był fotograf Wojciech Bąkiewicz, z którym spędziła 5 lat. W 2019 roku po dwóch latach wygasły jej uczucia do radcy prawnego Pawła Wójcika.

Jeszcze w maju w rozmowie z reporterką Jastrząb Post celebrytka zdradziła, że nie ma zbyt wielkich oczekiwań względem mężczyzny, który mógłby skraść jej serce:

Myślę, że inteligentny, z dystansem do siebie, świata, zabawny. I tyle – wyliczyła jednym tchem.

Od jakiegoś czasu wiadomo jednak, że serce Mandaryny jest ponownie zajęte. Właśnie po raz pierwszy pokazała nowego partnera.

Mandaryna po raz pierwszy pokazała twarz partnera

Od jakiegoś czasu na Instagramie Mandaryny można zaobserwować, że u jej boku pojawia się pewien mężczyzna. Najpierw wybrali się na spływ kajakiem, a teraz pojechali na wakacje do Grecji. To właśnie urlopowa atmosfera sprawiła, że Marta zdecydowała się już nie ukrywać nowego mężczyzny. To przystojny brodacz o długich włosach i przenikliwym spojrzeniu. Na opublikowanym przez nią wideo widać, że świetnie się bawią w swoim towarzystwie. Nie brakuje żartów, ale też czułości. No i trzeba przyznać, że piękna z nich para.

Pod wideo nie brakuje komentarzy internautów, którzy życzą Mandarynie dużo szczęścia w miłości.


Mandaryna z partnerem

Mandaryna z partnerem

Partner Mandaryny

Partner Mandaryny

Mandaryna z nowym partnerem

Mandaryna z nowym partnerem

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×