Mandaryna szuka partnera. Wymagania? Tylko cztery. Zdradziła nam, czego oczekuje od idealnego kandydata na męża [WIDEO]

Jakiego partnera szuka Mandaryna?

Jakiego partnera szuka Mandaryna?

Mandaryna o partnerze idealnym. Jakie powinien mieć cechy? Jakie wymagania ma była żona Michała Wiśniewskiego? Gwiazda zdradziła nam, czego oczekuje od mężczyzny życia.

Michał Wiśniewski po rozwodzie z Mandaryną w 2006 roku już trzykrotnie stawał na ślubnym kobiercu. Jego była żona ani razu. Marta skupiła się na sprawach zawodowych. Otworzyła szkołę tańca, która doczekały się kilku filii i po latach przerwy wróciła do muzyki. Wydała już kilka nowych singli i ruszyła z koncertami. Najczęściej występuje w klubach LGBT, gdzie pod sceną gromadzi prawdziwe tłumy. Publiczność gejowska wręcz za nią szaleje.

Przez ponad dekadę głośno było tylko o jednym związku Mandaryny. Gwiazda swego czasu chwaliła się, że zakochała się w prawniku z Lublina, Pawle Wójciku. Internauci szybko dostrzegli wizualne podobieństwo między nim a Michałem.

Ostatecznie jednak uczucie pary nie przetrwało próby czasu. Rozeszli się bez zbędnego medialnego szumu, a o wszystkim tancerka poinformowała po czasie.

Mandaryna nie ukrywa, że niedawno dołączyła do grona użytkowników portalu randkowego Tinder. Ma nadzieję, że znajdzie tam kogoś, z kim zwiąże się na resztę życia. Kogo dokładnie szuka?

Mandaryna: partner. Jakie ma wymagania?

Reporterka Jastrząb Post, Karolina Motylewska, na otwarciu warszawskiego klubu LGBT La Pose zapytała Mandarynę o wymagania, jakie powinien spełniać jej nowy partner. 44-latka zwróciła uwagę na czerty najważniejsze dla niej cechy charakteru. Jakie?

Myślę, że inteligentny, z dystansem do siebie, świata, zabawny. I tyle – wyliczyła jednym tchem.

Była żona Michała, chociaż jest mocno zapracowana, a karierę łączy z macierzyństwem, to zapewnia, że na miłość zawsze znalazłaby czas:

Ja w moim życiu znajduje wiele przestrzeni na różne tematy, więc pewnie na związek też.

Trzymamy kciuki za to, aby Mandaryna wkrótce znalazła swój ideał.


Mandaryna i Paweł Wójcik

Mandaryna i Paweł Wójcik

Mandaryna i Paweł Wójcik - Grecja, 2019

Mandaryna i Paweł Wójcik - Grecja, 2019

Mandaryna i Paweł Wójcik – Róże Gali 2018

Mandaryna i Paweł Wójcik – Róże Gali 2018

Komentarze

 • Magda pisze:

  Manadaryna, czekam na jakiś dens shov w tv.

 • Gośćaga pisze:

  Ale wiesniara z tej Mandaryny jej wymowa i sposób bycia jest bardzo wieśniacki nie ma w sobie inteligencji jest prostacka a szkoda bo brzydka nie jest tylko brakuje jej tego coś.Pola niwa żona to ma to coś i jest inteligentna

 • Gość pisze:

  Inteligentny wybierze inteligentną i dobrze wykształconą.

 • Gość pisze:

  Taki live zdrowia lepiej czasami iść na masaż ty deb..lu ok teraz mnie wkurwiłes ok mozesz se robic wszystko jak to będzie twoje ok a ten co taki spokojny jak go szef jeb..e typowy polaczek cwiczy rozmowe z zoną ha ha juz to ide na ryby a to wszystko jeśt moje nawet twoja d..pa i to tyle

 • Gość pisze:

  Mandaryna w długich bląd włosach i końskim ogonie wyglada pienie i dziewczęco. Jak kiedyś dawno dawno temu widziałam ją w czerwonym kostiumie na jakims festiwalu. Wtedy to była szpryca i nadal jest. Prawie nic się nie zmieniła. Dobre geny.

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×