Oficjalny komunikat TVN ws. ciężarnej Małgorzaty Rozenek. Co szykują po porodzie gwiazdy?

Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek jest w trzeciej ciąży. TVN wystosował oficjalny komentarz w sprawie współpracy z gwiazdą po porodzie. Czy planują kontynuować prace na planie Projektu Lady?

Małgorzata Rozenek jest w trzeciej ciąży. Spodziewa się synka, który planowo powinien przyjść na świat na początku czerwca. Do niedawna przyszła mama maksymalnie próbowała wypełnić swój czas tak, by po porodzie móc w pełni poświęcić się macierzyństwu. Jak zapowiadała, do show-biznesu wróci dopiero pod koniec roku:

Tak długo czekałam na tą ciążę i tak się nią cieszę, że chcę mieć kilka miesięcy, że się nigdzie nie śpieszę, nic nie muszę i myślę, że wrócę dopiero późną jesienią.

TVN o dalszej współpracy z Małgorzatą Rozenek

Ze względu na epidemię koronawirusa w Polsce nagrywanie większości programów zostało przesunięte w czasie. Wśród nich jest Projekt Lady, który miał być nagrywany w kwietniu. Ze względu na okoliczności, jego realizacja została wstępnie przełożona na sierpień.

Czy Rozenek ponownie go poprowadzi? Jak powiedziała w rozmowie z dwutygodnikiem Party, chciałaby mieć taką szansę:

Program Projekt Lady jest dla mnie ważny i mam nadzieję, że nowe okoliczności pozwolą mi go poprowadzić – komentowała Rozenek.

Małgorzata Rozenek pokazała nowe ciążowe zdjęcie

Małgorzata Rozenek pokazała nowe ciążowe zdjęcie

Głos w sprawie zabrali też przedstawiciele stacji TVN, która odpowiada za realizację projektu. Chcą, by plan zdjęciowy był dopasowany do możliwości prowadzącej.

Zależy nam, aby Projekt Lady pojawił się w ramówce stacji. A ostatnie tygodnie pokazują, że dzięki nowoczesnej technologii możemy realizować program nawet w tak wyjątkowych okolicznościach — mówi w rozmowie z dwutygodnikiem Joanna Górka, dyrektor działu PR TVN.

Obecnie Małgorzata Rozenek z rodziną przebywa na mazurskiej wsi, gdzie w spokoju może cieszyć się ostatnim miesiącem ciąży.

Zobacz także: Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan zrobili rewię maseczek. Gdzie kupili takie cuda?


Radosław Majdan i Małgorzata Rozenek

Radosław Majdan i Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek pokazała nowe ciążowe zdjęcie

Małgorzata Rozenek pokazała nowe ciążowe zdjęcie

Małgorzata Rozenek w sportowym stroju

Małgorzata Rozenek w sportowym stroju

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×