Małgorzata Ohme „wydziarała” sobie pół ręki. Długo marzyła o takim tatuażu. Jej się podoba, ale internautom niekoniecznie

Gosia Ohme - tatuaż

Gosia Ohme - tatuaż

Małgorzata Ohme pokazała swój nowy tatuaż. Zdjęciem obrazu, który na stałe zagościł na jej ciele, podzieliła się z fanami w social mediach.

Małgorzata Ohmej nie tylko robi karierę w telewizji, gdzie jest jedną z gospodyń Dzień Dobry TVN, a tam występuje w duecie z Filipem Chajzerem. Oprócz tego, jak można przeczytać w opisie na stronie portalu ohme.pl: Jest psychologiem z zawodu i prywatnie. Leczy dusze wszystkich swoich przyjaciółek.

Kariera nie poszła w parze ze szczęściem małżeńskim. Dziennikarka jest po rozwodzie. Swojego, już byłego męża, Rafała, poznała, gdy była studentką. On był wówczas jej wykładowcą. Doczekali się dwojga dzieci: 15-letniego Jerzego i 13- letniej Klary. W 2015 roku się rozwiedli. Ohme w rozmowie z Vivą! opowiedziała, co doprowadziło do tego, że jej związek należy do przeszłości. Małgorzata nie tylko udziela wywiadów, ale także aktywnie działa w sieci. Prowadzi konto na Instagramie, gdzie promuje wybrane treści z życia zawodowego, a także odsłania niektóre momenty ze swojej codzienności. Pokazała dzieci, a niedawno swojego nowego partnera. W piątek zaskoczyła fanów nowym tatuażem. Jaki motyw pojawił się na jej ciele?

Małgorzata Ohme ma nowy tatuaż

Tatuaże bywają dyskusyjne i wiadomo, że każda z osób, które decydują się na taką modyfikację ciała, często spotykają się z różnymi komentarzami. Kiedy Małgosia Ohme podzieliła się zdjęciem, na którym pokazała, jaki motyw wybrała, od razu zaznaczyła, że należy pamiętać, że nad gustami się nie dyskutuje.

No i tak… Portet Kobiety Egona Schiele namalowany przez Sebastian Jaryszek już ze mną na zawsze. Dziękuje i pamiętajcie „O gustach się nie dyskutuje” – napisała.

Co piszą znajomi dziennikarki i internauci?

  • No…. Z rozmachem siostro – Filip Chajzer.
  • Wow@‼️‼️‼️ – Joanna Racewicz.
  • Cudnie. Też myślę że to wciąga ale jest pięknie i mega kobieco.
  • Ooo….jednak. Ale piękny jest. Brawo za odwagę Pani Gosiu – piszą.

Są jednak i tacy, którym nie spodobał się tatuaż Małgorzaty Ohme.

  • Hmm no nie bardzo.
  • Jest to na pewno dobrze zrobione okropieństwo ale sam pomysł oryginalny. Jednak stówa ze za rok dwa dziara będzie przerobiona.
  • no nie wiem, czy to takie trafione…

Piękny?


Małgorzata Ohme - tatuaż

Małgorzata Ohme - tatuaż

Małgorzata Ohme - jesień 2021

Małgorzata Ohme - jesień 2021

Małgorzata Ohme - jesień 2021

Małgorzata Ohme - jesień 2021

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×