Magda Gessler nagle sporo schudła! To zasługa wymyślonej przez nią diety! Wystarczyło, że zrezygnowała tylko z jednego produktu

Magda Gessler

Dieta Magdy Gessler

Magda Gessler jest na diecie. Zrzuciła już kilka zbędnych kilogramów. Kto układał jej jadłospis?

Magda Gessler to najsłynniejsza polska restauratorka, która sympatię widzów zdobyła dzięki programowi Kuchenne rewolucje. Na antenie własnie tego programu podaje pomocną dłoń tym restauracjom, które najbardziej tego potrzebują. Chociaż nierzadko podczas odcinka restauratorka chwyta się niekonwencjonalnych metod, pomimo upływu lat cieszy się niegasnącą popularnością.

Fani Gessler obserwują ją nie tylko na ekranie, ale także w mediach społecznościowych. W ostatnim czasie można zauważyć, że restauratorka straciła kilka zbędnych kilogramów. Nic więc dziwnego, że Magda jeszcze chętniej dzieli się z obserwatorami zdjęciami nawet tymi, na których nie ma ani odrobiny makijażu.

Okazuje się, że metamorfozą Magdy stoi dieta, którą restauratorka sama sobie wymyśliła, bo jak stwierdziła w jednym z ostatnich wywiadów, nikt nie zna jej tak dobrze jak ona sama:

Jadłospis dla mnie nie został skrupulatnie ułożony przez nikogo, bo ja sama świetnie znam się na dietach. Nikt też nie wie lepiej, co mi szkodzi, a co powinnam jeść. Kieruję się intuicją, ale przede wszystkim wiedzą. Kto ma ją mieć, jeśli nie ja? – przyznała Gessler w rozmowie z Vivą!.

Właśnie dlatego Magda Gessler ze swojego menu wyeliminowała pieczywo. Posiłki urozmaica owocami spośród których szczególnie upodobała sobie grejpfruty.

Podoba się Wam odmieniona Magda? Taka dieta byłaby dla Was?

Plejada gwiazd na wiosennej ramówce TVN Lifestyle: Maja Sablewska, Martyna Wojciechowska, Dorota Szelągowska, Izabela Janachowska, Magda Gessler

Gwiazdy na prezentacji nowego “Elle Man”: Maciej Zakościelny, Mateusz Gessler, Maciej Musiałowski

Plejada znanych i lubianych na XIV Noworocznym Obiedzie z Gwiazdami: Małgorzata Socha, Beata Tadla, Natalia Siwiec, Kasia Zielińska, Mateusz Gessler


Magda Gessler na plaży

Magda Gessler na plaży

Magda Gessler w nowej fryzurze

Magda Gessler w nowej fryzurze

scena z: Magda Gessler, Tadeusz Müller, fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

scena z: Magda Gessler, Tadeusz Müller, fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×