Nieumalowana Magda Gessler szaleje na ekstremalnie upalnych wakacjach! Wygląda jak 40-latka!

Magda Gessler bez makijażu

Magda Gessler bez makijażu

Magda Gessler bez makijażu

Jak Magda Gessler wygląda bez makijażu? Gwiazda pokazała swoją naturalną twarz. Zdjęcie restauratorki oczarowało internautów. Czy wygląda na swoje 65 lat?

Magda Gessler na swoim nazwisku zbudowała prawdziwe imperium. Gwiazda podpisała kilka lukratywnych kontraktów reklamowych, otworzyła świetnie prosperujące restauracje oraz dorobiła się rzeszy wiernych fanów, którzy namiętnie podglądają jej życie na Instagramie. Zdjęcia restauratorki cieszą się ogromną popularnością w internecie, podobnie jak jej wpisy. Ostatnio gwiazda pokazała się bez makijażu, czym wywołała wielkie poruszenie w sieci.

Selfie Magdy powstało na lotnisku, gdy gwiazda wracała z egzotycznych wakacji na Karaibach. Co ciekawe, nieumalowana Gessler nawet w ekstremalnie upalny dzień (do 40 stopni!) wygląda tak samo dobrze, jak na planie hitowych programów TVN-u. W zasadzie różnica jest niezauważalna. Być może spory wpływ na taki odbiór mają okulary, którymi Magda w gwiazdorskim stylu zasłoniła oczy.

Czekając na samolot… No makeup – czytamy w opisie.

Prawdziwy rarytas Magda zostawiła na sam wieczór. W trakcie podróży zdjęła z twarzy luksusowe okulary i zaprezentowała swoją urodę podkreśloną promieniami słońca w pełnej krasie:

W samolocie… lecimy z wysp karaibskich do Toronto … slonce zachodzące maluje piekne obrazy na naszych twarzach …

Zdjęcie Magdy Gessler bez makijażu oczarowało większość jej fanów. W komentarzach dominują opinie, że restauratorka wygląda jak 40-latka, a jej cera bez filtra korygującego zmarszczki i przebarwienia wygląda wręcz perfekcyjnie.

Jak wam się podoba Magda w takim wydaniu?

Magda Gessler wyprostowała włosy i wygładziła twarz! Teraz wygląda na 30 lat młodszą! To dopiero rewolucja!

Będziecie zdziwieni! Tak Magda Gessler wyglądała na chwilę przed rozpoczęciem kariery w mediach. To była zupełnie inna osoba!

Magda Gessler podbija Londyn! Właśnie otworzyła restaurację z polską kuchnią! Co i za ile można zjeść?


Magda Gessler bez makijażu

Magda Gessler bez makijażu

Magda Gessler bez makijażu zdjęcia

Magda Gessler bez makijażu zdjęcia

Magda Gessler w prostych włosach

Magda Gessler w prostych włosach

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×