Szykuje się najlepsza Eurowizja w historii! Wystąpi… Madonna! Już wiadomo co zaśpiewa!

Madonna Eurowizja 2019

Madonna Eurowizja 2019

Madonna na Eurowizji 2019?

Konkurs Piosenki Eurowizji 2019 zbliża się wielkimi krokami. Już w maju emocje sięgną zenitu, bo na scenie być może zaśpiewa Madonna! Nie, to nie są żarty. Jak podają zagraniczne media, artystka rozważa swój udział. 

Madonna gwiazdą Eurowizji 2019? Jak twierdzi izraelski dziennik Haaretz jest to już niemalże pewna informacja! Izraelska gazeta pisze o potencjalnym udziale gościa specjalnego podczas finału konkursu jakim miałaby być właśnie legenda popu. Nic dziwnego, w końcu piosenkarka od zawsze wzbudza olbrzymie zainteresowanie, a jej występy są więcej niż spektakularne. Prywatnie Madonna czuje szczególną słabość do Izraela, a także jest ikoną środowiska LGBTQI, które stanowi ogromną część fanów muzycznego show.

Artystka póki co nie skomentowała doniesień, jednak biorąc pod uwagę fakt, że w 2016 roku gwiazdą finału był Justin Timberlake, jest to bardzo prawdopodobne. Co więcej, informację o występie Madonny na Eurowizji 2019 skomentował prezes izraelskiego oddziału Live Nation – firmy zajmującej się dystrybucją biletów.

Madonna ma przybyć do Tel Awiwu 4 dni przed finałem, czyli 14 maja, wraz z 160 –  osobową ekipą, która zadba o występ artystki. Całość będzie kosztować około miliona dolarów, a sponsorem obecności gwiazdy będzie biznesmen Sylvan Adams – czytamy na łamach eurowizja.org.

Plotki głoszą, że Madonna w Tel Awiwie ma zaśpiewać dwie piosenki – jeden swój doskonale znany słuchaczom hit oraz premierowy utwór.

Izraelski serwis informacyjny studzi emocje związane z udziałem Królowej Popu w Eurowizji – wszystko zależy oczywiście od stawki jaką organizatorzy zaproponują piosenkarce, a wiemy, że ta nie jest mała. Piosenkarka od lat uznawana jest za królową popu i choć od dłuższego czasu nie wydała nowego singla, jej twórczość zapisała się w historii na dobre.

Myślicie, że Madonna zgodzi się i zrobi show niczym to sprzed pięciu lat podczas występu na Super Bowl?

Przygotowania Tulii do Eurowizji 2019

Przygotowania do najważniejszego konkursu muzycznego trwają także w innych krajach. Reprezentanci poszczególnych państw są obecnie w trasie promującej po Europie. Za nami koncert w Amsterdamie, na którym wystąpił zespół Tulia, który zebrał bardzo pozytywne recenzje. Chociaż grupa w rankingu bukmacherów nie plasuje się w czołówce ostatnio została doceniona przez słoweńskich fanów Eurowizji, którzy w głosowaniu klubów OGAE (organizacja zrzeszająca wielbicieli widowiska) przyznali jej 7 punktów.

70-letnia Madonna została przyłapana w brudnych włosach i zwykłym ubraniu! Aż trudno ją rozpoznać

Tulia rozpaliła publiczność za granicą! Tak Polki promują się przed Eurowizją 2019! [WIDEO]

Mogło być lepiej? Wiemy z jakim numerem startowym Tulia wystąpi na Eurowizji 2019!


Madonna w kreacji Ralph Lauren - Grammy 2014, najpiękniejsze stylizacje wszech czasów

Madonna w kreacji Ralph Lauren - Grammy 2014, najpiękniejsze stylizacje wszech czasów

Madonna w tradycyjnym japońskim stroju Kabuki - Grammy 1999, najgłośniejsze kreacje wszech czasów

Madonna w tradycyjnym japońskim stroju Kabuki - Grammy 1999, najgłośniejsze kreacje wszech czasów

Madonna kończy 60 lat

Madonna kończy 60 lat

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×