Szukaj

Lady Gaga w futurystycznej sesji dla „Paper”. Te zdjęcia przejdą do historii

Lady Gaga w Paper Magazine pozuje jako pół kobieta, pół robot. Odważna sesja wzbudziła wielkie poruszenie w mediach. Internauci są zachwyceni, my również.
Lady Gaga w Paper magazine

Lady Gaga w Paper magazine

Lady Gaga od zawsze lubiła szokować. Jest jedną z najbardziej kontrowersyjnych gwiazd muzyki. Kreacje, w których pojawia się na wielkich galach, zawsze są tematem licznych dyskusji. Można uznać, że zazwyczaj są to bardziej wymyślne konstrukcje, które jedynie w niewielkim stopniu przypominają ubrania.

Lady Gaga: sesja dla Paper Magazine

Jeszcze przed ogłoszeniem światowej pandemii piosenkarka wzięła udział w sesji zdjęciowej dla amerykańskiego magazynu Paper. Zdjęcia są istnym dziełem sztuki. Lady Gaga pozuje niczym kobieta-robot. Na okładce gwiazda jest całkiem nago i z dumą prezentuje swoje jędrne pośladki. Całe jej ciało jest podłączone do przewodów elektrycznych.

Widać tutaj nie tylko piękne kształty piosenkarki, ale również ogromny wkład pracy grafików. Jedna z fotografii szczególnie zszokowała fanów – głowa gwiazdy połączona jest z korpusem robota. Spece od retuszu stworzyli nawet film 3D z Lady Gagą–cyborgiem. Całość prezentuje się niezwykle imponująco.

View this post on Instagram

@papermagazine

A post shared by Lady Gaga (@ladygaga) on

Pod zdjęciami można przeczytać komentarze fanów. Są oni zachwyceni futurystyczną sesją zdjęciową Gagi. Podziwiają również i komplementują pośladki gwiazdy. To tylko niektóre z komentarzy:

  • Niesamowite!
  • Spektakularne!
  • Gaga powraca!
  • Masz idealną pupę – piszą.

Kto jak nie Lady Gaga mógł być prekursorem tak odważnych zdjęć. Pod filmem z sesji, jaki opublikowała na Instagramie amerykańska wokalistka, możemy znaleźć nawet komentarz Julii Wieniawy, która emotikonem wyraziła swoje uznanie i zachwyt dla całego projektu.


Lady Gaga – Paper Magazine

Lady Gaga – Paper Magazine

Lady Gaga – Paper Magazine

Lady Gaga – Paper Magazine

Lady Gaga – Paper Magazine

Lady Gaga – Paper Magazine

Dodaj komentarz

  • Gość pisze:

    Jakie nowatorskie. 1995 Ghost in shell , All is full of love adroid z twarzą Bjork. Matrix 1999. Robo geisha, Gantz anime 2004. Ludzie, gdzie tu innowacyjność, gdyż to lady Zgaga?

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×