Szukaj

Szok! Małgorzata Rozenek nie jest jedyną gwiazdą, którą zaatakował Kuba Wojewódzki! Dostało się także Agnieszce Woźniak-Starak! „Miała przed ślubem z Piotrem syndrom dziewczyny, która lubi otaczać się dworem facetów”!

Kuba Wojewódzki

Kuba Wojewódzki

Kuba Wojewódzki ostro o Agnieszce Woźniak-Starak!

W najnowszym wywiadzie dla magazynu Playboy Kuba Wojewódzki opowiedział co tak naprawdę sądzi o swojej koleżance ze stacji Agnieszce Woźniak-Starak. Na początku ich znajomość nie wyglądała na łatwą, lecz dziennikarz nigdy nie ukrywał, że ją lubi. Teraz po jego wypowiedzi można mieć co do tego wątpliwości.

Z wywiadu dowiadujemy się, że za transferem prowadzącej Azja Express z TVP do TVN-u stał Kuba. Teraz to właśnie ona jest jedną z największych gwiazd stacji, w której oboje pracują. Po latach zapytany o to, czy żałuje tej decyzji odpowiada:

Ciągle uważam, że to była dobra decyzja. Jestem człowiekiem, który liczy się z własnym zdaniem. A o niej mam zdanie, że w telewizji wywołuje emocje.

Przypomnijmy też, że gwiazdor nie pojawił się na ślubie Agnieszki z Piotrem Woźniakiem-Starakiem, a zapytany o to przez dziennikarza odpowiada:

A skąd wiesz kto jest moją koleżanką, a kto nie. Agnieszka jest moją koleżanka z pracy. Lubię ją, bo ma luz większy niż niejeden facet. Miałem kiedyś takie wrażenie, że Agnieszka niestety ma, a może miała przed ślubem z Piotrem, syndrom dziewczyny która lubi otaczać się dworem facetów. Perwersyjne towarzysko. Ale ja nie nadaję się na perwersyjnego dworzanina.

Nie ukrywa, że do dziś ma żal do Agnieszki, po sytuacji z czasów kiedy razem prowadzili program w Eska Rock:

Kiedyś, kiedy pracowaliśmy w radiu, jeden epizod ustawił naszą znajomość i ja się tego trzymam. Jadąc rankiem do Eski Rock, na środku ulicy Ostrobramskiej, prawie naprzeciwko siedziby Polsatu, skończyło mi się paliwo. Stoję na ulicy jak Rysiek z Klanu. Jest bardzo rano, pusto, mam włączone światła awaryjne. Agnieszka, jak mi później powiedziała, przejechała koło mnie, widząc, że to ja, ale nie zatrzymała się. Pojechała dalej. Zachowała się prawie jak ja względem kolegi Figurskiego. Zostawiła mnie w potrzebie. Przyjaźń w szołbiznesie najbardziej kwitnie we fleszach fotografów.

Agnieszka to nie jedyna gwiazda, którą Wojewódzki zaatakował w wywiadzie. W podobnej sytuacji znalazła się Małgorzata Rozenek-Majdan, o której powiedział w odwecie za słowa jej męża Radosława Majdana o Renacie Kaczoruk:

Będę ją bronił przed ludźmi, którzy grają nie fair, a przebierają się w strój drużyny reprezentanta moralności. Małgosia i Radek są tego przykładem. Grają nieczysto. A ja w obronie najbliższych też potrafię faulować. Jeśli ich tonacja względem Renaty i jej tak zwanego skandalicznego zachowania się nie zmieni, to ja też zmienię ton. I wtedy Radkowi może opaść szczęka do murawy. Bo można sobie sfałszować twarz ale przeszłości się nie da. Koleżanka Rozenek weszła do show biznesu jak do agencji towarzyskiej. Rozp…, na szczęście chwilowo, małżeństwo Karolinie Ferenstein. Ale na tym nie poprzestała. Zrobiła sobie listę… I ta osoba chce mi mówić o etyce, moralności i elegancji w zachowaniu? Stare grzechy rzucają długie cienie. Doda opowiadała mi o podsłuchu jaki zamontowała w samochodzie Radka, żeby sobie posłuchać jak ją romantycznie zdradza. I on mi chce mówić o elegancji. Kiepski bramkarz nie podskoczy do poziomu profesjonalnego sędziego.

Wygląda na to, że gdy chodzi o ukochaną osobę, Kuba potrafi przyjąć naprawdę mocną linię obrony. Nie przeszkadza mu fakt, że to właśnie ona wzbudza wśród jego kolegów i widzów po fachu skrajne emocje powodowane swoim zachowaniem. Czy zgadzacie się z opinią dziennikarza?

Zobacz: Szok! Kuba Wojewódzki bardzo ostro o Małgorzacie Rozenek i całym „Azja Express”: „Koleżanka Rozenek weszła do show-biznesu, jak do agencji towarzyskiej”

Kuba Wojewódzki i Renata Kaczoruk razem na premierze filmu Ostatnia rodzina. Zdjęcia 2016

Kuba Wojewódzki i Renata Kaczoruk razem na premierze filmu Ostatnia rodzina. Zdjęcia 2016


Kuba Wojewódzki broni Renaty Kaczoruk

Kuba Wojewódzki broni Renaty Kaczoruk

7. Kuba Wojewódzki - 30 000 złotych

7. Kuba Wojewódzki - 30 000 złotych

Kuba Wojewódzki - Mi is Dejwid Bekham

Kuba Wojewódzki - Mi is Dejwid Bekham

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×