Kuba Badach właśnie stracił pracę. Mąż Aleksandry Kwaśniewskiej nie uchronił się przed zwolnieniem

Kuba Badach

Kuba Badach stracił pracę. Radio Chillizet, w którym do niedawna prowadził audycję, zrezygnowało z autorskich programów. Mąż Aleksandry Kwaśniewskiej nie uchronił się przed zwolnieniem.

Kuba Badach i Aleksandra Kwaśniewska na ślubnym kobiercu stanęli w 2012 roku. Chociaż nowożeńcy nie zabiegali o uwagę kolorowej prasy, ta regularnie serwowała ciekawostki z ich życia prywatnego. Od momentu, w którym powiedzieli „tak”, konsekwentnie chronią swojego życia. Bardzo rzadko pozują na ściankach, z reguły nie udzielają też wywiadów.

Kuba Badach stracił pracę. Co się stało?

Chociaż małżonkowie dbają o prywatność, wiadomo, że spełniają się zawodowo. Kwaśniewska co jakiś czas prowadzi wywiady z ciekawymi osobami, jej mąż realizuje się jako muzyk. Jego pozycja jest mocna, nie ma problemu z wyprzedaniem sal koncertowych.

Niedawno zadebiutował w roli jurora w programie The Four i chociaż produkcja ze względu na epidemię koronawirusa została wstrzymana, zdobył sympatię publiczności. Okazuje się, że Kuba Badach nie tylko chwilowo nie pojawi się w tej roli, ale także nie poprowadzi już autorskiej audycji na antenie Chillizet.

Kuba Badach – Polsat, wiosenna ramówka 2020

Kuba Badach – Polsat, wiosenna ramówka 2020

Radiostacja zrezygnowała z większości autorskich audycji, wśród których znalazły się Dźwięki nieoczywiste Kuby Badacha, o czym poinformowały Wirtualnemedia.pl. Oprócz niego, swoje programy stracili także m.in. Natalia Kotarska, Łada Drozda, Paweł Juzwuk, czy Olga Kozierowska.

Czyżby kryzys spowodowany koronawirusem dotknął także i to radio? Nic z tych rzeczy. Jak tłumaczyła Małgorzata Kozieł roszady, do których doszło w stacji, nie miały związku z COVID-19:

Kierownictwo Eurozetu na razie nie zdecydowało o żadnych dodatkowych oszczędnościach czy cięciach z powodu epidemii.

Zobacz także: Kwaśniewska uczciła debiut Badacha w The Four. Zdjęcie nazwała „idotycznym”, choć jej fani pieją z zachwytu


Natalia Nykiel, Igor Herbut, Kuba Badach The Four.Bitwa o sławę

Natalia Nykiel, Igor Herbut, Kuba Badach The Four.Bitwa o sławę

Kuba Badach – The Four, konferencja prasowa

Kuba Badach – The Four, konferencja prasowa

Kuba Badach - otwarcie atelier Tomasz Ossolińskiego

Kuba Badach - otwarcie atelier Tomasz Ossolińskiego

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×